Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Без тестів чи обсервації! Перший чартерний рейс до Албанії вже 26 червня

  • 16.06.2020 11:01
  • Dmytro
Албанія

Українці вже можуть активно планувати свій літній відпочинок. Перший чартерний рейс з туристами стартує до прекрасної Албанії.

Поступово стають відомі перші країни, які без особливих вимог готові приймати українських відпочивальників. Тільки в кінці минулого тижня міністр інфраструктури Владислав Криклій оголосив, що Албанія не буде вимагати від наших відпочивальників якихось особливих вимог і ось вже в понеділок туристичний оператор ALF анонсував, що 26 червня відбудеться перший чартерний рейс з України до цієї країни. Албанія не вимагає від українців тестів чи обсервації.

Ми всі цього дуже довго очікували і ось нарешті – перший чартерний рейс в сезоні вже 26.06.2020 доставить туристів на узбережжя Адріатичного та Іонічного морів, – йдеться в повідомленні компанії в Facebook.

ALF

Станов на 14 червня Албанія знаходиться в «зеленому» списку України, тому після повернення додому самоізоляція непотрібна.

У вартість турів включене медичне страхування від Covid-19.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей