Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Wizz Air підвищив ціни за членство в Wizz Discount Club та на інші послуги

  • 10.09.2019 22:09
  • Dmytro
Літак Wizz Air

Лоукостери продовжують шукати способи підвищення прибутковості. Продаж мега дешевих квитків змушує їх піднімати ціни на супутні послуги. На жаль, це відчутно б’є по гаманцю пасажирів.

Wizz Discount Club

Тільки сьогодні ми сповістили вас про запуск чергових дуже дешевих рейсів Wizz Air з України, як від цієї авіакомпанії надійшла і не дуже приємна звістка. Лоукостер вирішив підняти ціни на деякі свої популярні послуги.

Відтепер за стандартне членство в Wizz Discount Club (знижки може отримувати лише один учасник та ще один компаньйон) треба заплатити вже не 999 гривень, як це було раніше, а ‎1139 гривен, тобто на 140 гривень більше.

Сайт Wizz Air

Ще серйозніше подорожчало групове членство Wizz Discount Club (знижки може отримувати один учасник та до п’яти компаньйонів) – з 1999 гривень до 2289 гривень, тобто на 290 гривень.

Сайт Wizz Air

На сайті лоукостера в розділі «Усі послуги і збори» нові ціни за членство в євро складають €39,99 та €79,99 відповідно.

Сайт Wizz Air

Wizz Priority і багаж

Крім того, як бачимо з попереднього скріну, трохи подорожчала послуга Wizz Priority. Якщо з квітня її вартість коливалася в межах від €5 до €30, то зараз максимальна вартість може досягати вже €32. До квітня Wizz Priority коштувала від €5 до €17.

Також лоукостер збільшив розмір збору за багаж вагою до 10 кг. Якщо з квітня він коливався в межах від €9 до €36, то зараз максимальна ціна піднялася аж до €47. А для «високого» сезону цінові межі взагалі становлять €13-57.

Не оминуло подорожчання і збору за багаж вагою до 20 кг. Відтепер ставки для низького сезону становлять €15-67, а для високого – €21-83. Донедавна максимальна ціна досягала €52.

Відповідно подорожчав і збір за багаж вагою до 32 кг. Тепер за цю послуги треба буде сплатити у низький сезон в межах €21-89, а під час високого – €30-109. Раніше за цю послугу треба було заплатити до €73.

Сайт Wizz Air

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей