Чорногорія дозволила в’їзд українцям з негативними тестами. Тури вже в продажу

  • 20.06.2020 11:45
  • Dmytro
Чорногорія

Ще одна популярна серед українців балканська країна дозволила нам в’їзд. Туроператори відреагували миттєво – тури вже в продажу. Проте для відвідування треба буде мати довідку з негативним тестом.

З 22 червня уряд Чорногорії дозволив українцям в’їзд до країни. Проте для цього вони повинні будуть надати довідку з негативним результатом ПЦР-тесту, проведеного в акредитованих лабораторіях і отриманого не пізніше ніж за 48 годин до в’їзду.

Всього уряд Чорногорії ухвалив рішення про створення трьох списків країн, для жителів яких встановлені різні умови в’їзду. Вони сформовані в залежності від кількості активних і нових випадків Covid-19. Крім того, приймаються до уваги тенденції числа інфікування і загального реагування країни. При цьому для в’їзду важливо не громадянство, а саме місце проживання людини.

Карта уряду Чорногорії

До першого списку потрапили країни, жителі яких можуть в’їжджати до Чорногорії без обмежень. Наприклад, до нього включені Австрія, Чехія, Нідерланди, Хорватія.

До другого списку потрапили, крім України, наприклад, Польща, Туреччина, Ізраїль, Італія. В той же час Чорногорія поки що не дозволила в’їзд, наприклад, з Франції, Іспанії, Португалії.

На відпочинок

Український туристичний бізнес вже відреагував на таке рішення. Наприклад, туроператор ALF оголосив про продаж турів до цієї балканської країни. Компанія організує чартерні щотижневі перельоти з 4 липня з Києва, Одеси та Харкова.

Нарешті! Годину тому Чорногорія офіційно дозволила в'їзд для громадян України з негативним тестом на ПЛР, зробленим не…

Gepostet von АЛЬФ ТУРИСТИЧЕСКИЙ ОПЕРАТОР am Freitag, 19. Juni 2020

Станом на 17 червня Чорногорія знаходиться в «зеленому» списку України. Тому після повернення додому перебувати на самоізоляції не потрібно.

Мапа з сайту уряду Чорногорії

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей