Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Дочірня авіакомпанія Condor британського туроператора Thomas Cook отримає фінансову допомогу від Німеччини

  • 25.09.2019 16:03
  • Dmytro
Літак Condor

Німецький перевізник Condor, який належить британській туристичній компанії Thomas Cook, що нещодавно оголосила про банкрутство, продовжить операційну діяльність. На допомогу перевізнику прийшла влада Німеччини.

25 вересня уряди Німеччини та німецької землі Гессен вирішили надати авіакомпанії Condor, яка є «дочірньою» фірмою туроператора Thomas Cook, позику в розмірі €380 мільйонів євро. Про це повідомляє Deutsche Welle. Condor розміщується саме в Гессені. Кошти будуть надані порівну центральним та земельним урядами.

Цей крок є найкращим для наших клієнтів, наших ділових партнерів та для нас. Таким чином, ми можемо бути повністю незалежними від компанії Thomas Cook та бути впевненими щодо нашого майбутнього, – йдеться у повідомленні Condor.

Але поки що перевізник не може скористатися цими коштами. Європейська комісія повинна затвердити позику, щоб гроші були перераховані авіакомпанії.

В той же час генеральний директор Condor Ральф Текентруп сказав, що авіакомпанія вже веде переговори з потенційними покупцями. Компанія також заявила, що планує подати запит про відокремлення свого бізнесу від Thomas Cook. Це звільнило б Condor від будь-яких потенційних вимог під час ліквідації туроператора.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей