Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

В Дубаю відкривається найбільший фонтан у світі. Ви ще встигаєте на урочисту церемонію відкриття

  • 05.10.2020 11:50
  • Dmytro
Дубай

Якщо у вас на другу половину жовтня запланована відпустка, проте ще не вирішили де відпочити, радимо відвідати Дубай. Бо саме в ці дні там відбудеться приголомшливе відкриття найбільшого фонтану у світі.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Незважаючи на світову кризу, Дубай продовжує дивувати туристів. 22 жовтня в місті, на всесвітньо відомому штучному архіпелазі Palm Jumeirah, почне працювати найбільший фонтан у світі Palm Fountain. Як очікується, відповідний рекорд зафіксують для Книги рекордів Гіннеса.

Фонтан буде розташований на площі 14 тис. футів (більше 1300 кв. м) морської поверхні. Максимально він буде злітати вгору на 105 метрів. Крім того, фонтан оживатиме завдяки більш ніж 3000 світлодіодних ламп.

Як повідомляє Time Out Dubai, це буде єдиний різнокольоровий фонтан в Дубаю, де будуть проходити 20 різних шоу. Проте щоденно показуватимуть тільки п’ять з них з 19:00 до опівночі. Кожне з них триватиме три хвилини і повторюватиметься кожні 30 хвилин.

Palm Fountain – це ще одне неймовірне доповнення до списку всесвітньо відомих пам’яток Дубаю, який, безсумнівно, приверне увагу мешканців і гостей міста, – сказав генеральний директор Dubai Festivals and Retail Establishment Ахмед Аль Хаджа. – Його запуск ще більше зміцнює статус міста як обов’язкового місця для відвідування, де гості з усього світу можуть насолодитися кращими видовищами і звуками, а також неперевершеними торговими і туристичними місцями.

Дубай

У день відкриття, 22 жовтня, тут можна буде насолодитися різноманітними розвагами, виступатимуть ді-джеї, будуть запускати феєрверки і багато іншого. Перше офіційне шоу відбудеться о 20:00.

Фото з офіційної сторінки Dubai Media Office у Twitter

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей