Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Дубай знову запрошує туристів, але вимагає негативних результатів тесту на COVID-19

  • 23.06.2020 10:15
  • Dmytro
Дубай

Вже незабаром буде можливість побувати в блискучому Дубаю. Місто довгий час було закрите для туристів через спалах Covid-19. Проте вже за два тижні ОАЕ планує знову запросити туристів до себе.

Дубай знову відкривається для мандрівників. Місто скасовує обмеження на відвідування з 7 липня. Відповідне рішення ухвалила влада Дубаю, повідомляє Gulf News.

Проте туристи мають виконати декілька умов, перш ніж потрапити до міста. Іноземні відвідувачі, які подорожують літаком до Дубаю, повинні будуть завантажити спеціальний застосунок і зареєструватися в ньому. Інформація, яку вони вкажуть в ньому, є надзвичайно важливою. Якщо у туриста будуть виявлені симптоми Covid-19, вона полегшить координацію і зв’язок з органами охорони здоров’я.

Крім того, перед мандрівкою пасажири повинні будуть заповнити «Форму декларації здоров’я». Також у них повинен бути з собою діючий медичний страховий поліс для в’їзду до країни.

Авіакомпанія має право відмовити в посадці в аеропорті вильоту, якщо у пасажира будуть виявлені які-небудь симптоми Covid-19.

Дубай

Крім того, не раніше ніж за 4 дні до дати від’їзду туристи повинні здати ПЦР-тест. Після прибуття до аеропорту Дубаю вони повинні будуть пред’явити його негативний результат. Якщо пасажири не зможуть це зробити, туристи пройдуть тест в аеропорту.

Всі пасажири, які прилетять до Дубаю, мають також пройти тепловий скринінг. Якщо у мандрівника будуть виявлені підозри на наявність симптомів Covid-19, аеропорти Дубаю мають право провести повторне тестування, щоб переконатися, що у відвідувача немає вірусу.

Туристи з позитивним результатом на Covid-19 зобов’язані зареєструвати свої дані в вище зазначеному додатку та ізолюватися протягом 14 днів. Для цього урядом буде надане житло, щоправда, за користування яким треба буде сплатити мандрівнику.

В аеропортах Дубаю пасажири повинні неухильно дотримуватися правил фізичного дистанціювання і завжди використовувати маски для обличчя, а також стежити за появою симптомів Covid-19.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей