Вже в липні Дубай знову відкриється для туристів. Вас чекають 60% знижки в готелях

  • 09.05.2020 15:58
  • Dmytro
Дубай

Найближчими тижнями ми станемо свідками жорсткої боротьби за туристів. Нещодавно про плани відкриття країни для іноземних мандрівників заявила Туреччина. Мріють про повернення туристів і в Греції, а вже в липні очікують відпочивальників в Грузії. Тепер до боротьби підключаються Об’єднані Арабські Емірати.

Ймовірно, вже приблизно за два місяця надзвичайно популярне місто-красень Дубай зніме заборону на в’їзд іноземних туристів. Ще на початку спалаху коронавірусу влада ОАЕ досить швидко встановила жорсткі карантинні обмеження, скасувавши, наприклад, туристичні візи.

Чи виправдалися такі рішення? Офіційні особи налаштовані оптимістично. Генеральний директор департаменту туризму і комерційного маркетингу Дубаю Хелал Аль Маррі заявив, що місто може відкритися для відвідувачів вже в липні. Але попередив, що цей термін може бути перенесений на вересень [у відповідності до того, як розвиватиметься ситуація з пандемією Covid-19].

Втім, місцевий бізнес готується приймати іноземних туристів вже зараз. В першу чергу, йдеться про зміну акцентів з розкоші на гігієнічну безпеку.

Всі ці розкішні елементи, до яких ми звикли, наприклад, уважний офіціант, який наповнює келих під час вечері, або складений вручну рушник на вашому ліжку, повинні бути переглянуті, – сказав Telegraph Travel головний операційний директор компанії Emaar Hospitality, яка управляє 19 готелями в Дубаю, Кріс Ньюман. – Ми тісно співпрацюємо з медичними консультантами, щоб звести до мінімуму «точки дотику» в усіх готелях. Реєстрація заїзду та від’їзду буде безконтактною, в зонах з басейнами буде запроваджене дистанціювання, місткість ресторанів буде обмежена до 30%. А що стосується буфетів? Ви можете забути про них в найближчому майбутньому.

Тим часом, спроби відродити туристичну індустрію Дубая призвели до того, що місцевий бізнес вдався до значних знижок на відпочинок.

Є готелі, які пропонують знижки до 60%, – повідомила керуюча директорка агентства з бронювання Travelbag Леслі Ролло. – В минулому ви могли бачити знижки на рівні 40%. Але це були швидкі розпродажі в спекотний літній час. Тепер ця 60%-ва знижка діє з жовтня до кінця наступного року протягом всього високого сезону. Я ніколи не бачила нічого подібного. Це відкриває доступ до розкішних подорожей багатьом людям.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей