Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Дешево! Польща, Ізраїль, Йорданія, Греція, Німеччина в одній подорожі з Києва за €83!

  • 24.11.2018 08:48
  • Vitalii

Лоукост-перевізник Раянейр пропонує мега дешеві перельоти на цю зиму і ми створили для вас надзвичайно цікаву подорож, щоб у лютому ви мали змогу погрітися на березі Червоного моря, а також побачити наймовірні архітектурні пам’ятки Йорданії. При поверненні в Європу вас чекає сонячна Греція і німецький Франкфурт.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Ваша подорож почнеться в Варшаві, звідки ви вирушите до Ізраїльського курорту Ейлат, що знаходиться на узбережжі Червоного моря. З Ізраїлю можна легко дістатися до Йорданії, щоб насолодитися чудовими видами пустелі і архітектурним комплексом давнього міста Петра. З йорданської Акаби ваш шлях пролягає до грецької столиці Афіни і далі до Салонік. Останнім пунктом в цьому дивовижному маршруті є німецьке місто Франкфурт.

Час подорожі:
січень – лютий, 2019

Маршрут:
Київ – Варшава 30 січня
Варшава – Ейлат 31 січня
переїзд до Йорданії по землі
Акаба – Афіни 8 лютого
Афіни – Салоніки 10 лютого
Салоніки – Франкфурт 12 лютого
Франкфурт – Київ 13 лютого

Готель €50

В Ейлаті пропонуємо вам зупинитися в готелі з басейном Seven Mirrors, який має дуже добрі оцінки гостей.

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей