Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Відомий лоукостер easyJet отримав права на виконання рейсів з Італії до України

  • 11.08.2020 11:34
  • Dmytro
easyJet

Європейські авіакомпанії розпочинають активну боротьбу за українських пасажирів. Три лоукостери отримали права на виконання приблизно 170 рейсів на тиждень між Італією та Україною.

Вже цього року відомий британський лоукостер easyJet зможе виконувати прямі регулярні перельоти між Італією та Україною. Нещодавно Національне управління цивільної авіації Італії (ENAC) надало австрійському бюджетному перевізнику easyJet Europe Airline GmbH (дочірня компанія easyJet) права на виконання 12 рейсів на тиждень між нашими країнами з літа 2020 року. Про це вказується в повідомленні ENAC.

В повідомленні не вказується перелік конкретних маршрутів. Крім того, на сайті авіакомпанії поки що немає квитків.,

Схоже, що європейські бюджетні перевізники планують розпочати активну боротьбу за українських пасажирів на маршрутах з України до Італії. Згідно з повідомленнями ENAC, інші два відомі європейські лоукостери отримали права на десятки рейсів на тиждень між нашими країнами. Наприклад, Wizz Air може виконувати 96 рейсів на тиждень вже з літа 2020 року, а Ryanair – 56 (28 з літа 2020 року і ще 28 з літа 2021 року).

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей