Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Авіакомпанія затримала рейс і поселила пасажирів до готелю в сусідній країні. Тепер вони проведуть 14 днів на карантині

  • 27.08.2020 21:45
  • Dmytro
літак EasyJet

Іноземні мандрівники продовжують стикатися з різноманітними курйозами, викликаними карантинними обмеженнями. Мабуть, туристи вже мають звикнути до таких випадків. Проте іноді практично нереально спрогнозувати з якими заборонами або абсурдними ситуаціями вони можуть зіткнутися.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

В Європі сталася чергова безглузда ситуація з пасажирами одного з авіарейсів, пов’язана з карантинними обмеженнями. Через погану погоду літак авіакомпанії easyJet з пасажирами не зміг вчасно вилетіти до лондонського аеропорту Гетвік з Гібралтару.

В таких ситуаціях перевізники зобов’язані надати своїм пасажирам готель для ночівлі. Проте в місцевому гібралтарському готелі Med не виявилося вільних місць для туристів. В результаті частина пасажирів постала перед вибором – або залишитися в аеропорті, або погодитися на пропозицію переночувати в готелях сусідньої Іспанії, розповідає The Sun.

На перший погляд, нічого дивного. Проте не варто забувати, що ми живемо в епоху пандемії. Зараз у Великій Британії діє правило, згідно з яким всі мандрівники, які повертаються з Іспанії, зобов’язані самоізолюватися на 14 днів. У той же час ця норма не застосовується до осіб, які приїхали з Гібралтару.

В результаті пасажири, які чекали вильоту свого рейсу до Лондона в Іспанії, тепер змушені провести 14 днів на самоізоляції.

В easyJet вибачилися за цей випадок.

Ми намагалися надати якомога більше готельних номерів в Гібралтарі, однак через брак номерів не було можливості надати їх всім пасажирам, тому ми запропонували розміщення в Іспанії тим, хто цього хотів. Деякі клієнти самі знайшли житло в Гібралтарі і easyJet відшкодує їм вартість, – сказав представник авіакомпанії.

Він заявив, що безпека і благополуччя пасажирів та екіпажу – головний пріоритет, тому перевізник ніколи не буде виконувати рейс, якщо це небезпечно.

Цей випадок не перший курйозний випадок, який стався з мандрівниками в Європі через різноманітні карантинні обмеження. Нещодавно через те, що літак авіакомпанії SAS прилетів з Ніцци до Осло на 1 хвилину пізніше, ніж це було потрібно для уникнення карантину, всі пасажири були змушені самоізолюватися на 10 днів.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей