Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Відомий європейський лоукостер знизив ціни на перевезення багажу. Ви заплатите лише €0.99

  • 13.04.2020 13:13
  • Dmytro
Турист

Ще місяць-два тому за перевезення багажу інколи треба було заплатити більше, ніж за сам квиток. Проте зараз повертаються старі часи, коли ці послуги коштували майже копійки.

Більшість авіакомпаній світу вже зараз задумуються над тим як після відновлення операційної діяльності вони будуть залучати пасажирів. Частина з них розуміє, шо внаслідок економічної кризи у клієнтів буде менше коштів на подорожі. Тому деякі перевізники вже знижують ціни на свої послуги. Наприклад, нещодавно Wizz Air запропонував пасажирам досить дешеві квитки на літні рейси.

Трохи іншим шляхом вирішив піти британський лоукостер EasyJet. Авіакомпанія різко зменшила ціни на перевезення додаткового зареєстрованого багажу. Поки що офіційно про це не повідомляється. Проте якщо ви зараз будете купувати квитки на рейси цього перевізника, то за додатковий зареєстрований багаж до 15 чи 23 кг вам треба буде сплатите лише €0,99.

EasyJet

Втім на сайті перевізника в розділи про збори та тарифи все ще відображається інформація зі «старими» цінами. Наприклад, раніше пасажир, який хотів придбати онлайн додатковий зареєстрований багаж, змушений був віддавати лоукостеру €9,09-45,49 в залежності від маршруту. Ще більше коштувало перевезення багажу до 23 кг. При купівлі онлайн за це треба було заплатити €12,34-48,74.

EasyJet

Проте на цьому сюрпризи не закінчуються. За €0,99 пасажири можуть придбати послуги з перевезення велосипеда, лиж, сноуборду тощо. Раніше за це треба було заплатити щонайменше €42.

Швидше за все, такі ціни за перевезення додаткового багажу чи спортивного спорядження не будуть діяти дуже довго. Як тільки стабілізується ситуація на авіаційному ринку, лоукостери будуть намагатися підвищити свої заробітки. Проте зараз вищезазначені послуги можна придбати за таку ціну навіть на рейси у березні 2021 року.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей