За фото на піраміді в Єгипті ризикуєте потрапити до в’язниці на місяць

  • 06.09.2020 21:50
  • Dmytro
Єгипет

Ми часто бачимо, як туристи залазять або намагаються залізти на відомі туристичні пам’ятки. В більшості випадків це категорично заборонено, оскільки може призвести до руйнування історичних місць. Схоже, єгипетській владі це вже остаточно набридло.

Відтепер в Єгипті сходження на місцеві старожитності без відповідної ліцензії буде жорстко каратися.

Як повідомляє Egypt Independent, декілька днів тому палата представників цієї країни внесла зміни до єгипетського закону щодо охорони старожитностей, щоб покарати людей, які піднімаються на них або відвідують археологічні пам’ятки та музеї без дозволу. Такі особи можуть бути покарані позбавленням волі на 1 місяць та/або штрафом до €535-5350.

Ці покарання можуть бути подвоєні, якщо під час порушення будуть вчинені аморальні та непристойні дії.

Єгипет Каїр Гіза

Закон спрямований на збереження культурної спадщини Єгипту, захист старожитностей та відновлення викрадених артефактів.

Єгипетська влада вирішила вгамувати деяких туристів. Наприклад, у 2019 році американський турист був заарештований, а потім його випустили під заставу в розмірі €5 тис. за зйомку порнографічних фотографій на пірамідах Гізи.

Мандрівник заявив, що він комік, який має акаунт в соціальній мережі з мільйонами підписників. Тому він хотів сфотографувати своє тіло та розмістити його в інтернеті, щоб привернути більше уваги.

Прокурор звинуватив його та його друга у вчиненні обурливого вчинку в громадській зоні. Проте американець заявив, що не знав, що даний вчинок був незаконний.

Крім того, міністерство старожитностей Єгипту ще в 2018 році опублікувало заяву у відповідь на поширення еротичного відео, знятого іноземним фотографом зі своєю дівчиною на вершині Великої піраміди в Гізі.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей