В жовтні в Єгипті відкриються три музеї загальною вартістю біля €39 млн

  • 14.09.2020 17:47
  • Dmytro
Єгипет

Єгипет – це не лише all inclusive та Червона море. Це країна з надзвичайно давньою історією, невеличку частину якої можна буде побачити вже в жовтні в трьох нових музеях.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Міністерство старожитностей Єгипту завершило підготовку відкриття трьох нових музеїв Єгипту вартістю 725 млн єгипетських фунтів (більш €38,8 млн). Про це повідомляє Egypt Independent.

В наступному місяці відкриються музей Шарм-ель-Шейха вартістю 600 млн єгипетських фунтів (більш €32,1 млн), музей Кафр-ель-Шейха за 62 млн єгипетських фунтів (більш €3,3) і Музей королівських колісниць за 63 млн єгипетських фунтів (близько €3,4 млн). Про це повідомив помічник міністра старожитностей в інженерних справах Гішам Самір.

В музеї Кафр-ель-Шейха будуть представлені статуї, наприклад, з зображенням фараона Рамзеса II з богинею Сахмет. Крім того, тут розташується виставка історій з єгипетської міфології, презентована одна з древніх столиць Єгипту Бхутто і так далі.

У нещодавно відреставрованому Музеї королівських колісниць в Каїрі будуть виставлятися напоказ рідкісні артефакти – різні засоби пересування, які використовувалися протягом багатьох років правителями Єгипту, а також колісниці фараонів для офіційних заходів.

Що стосується музею в Шарм-ель-Шейху, то він готовий на 98%. Тут будуть шість виставкових залів, адміністративна будівля, кафетерій, ресторанний дворик, будівля для базарів, магазини антикварних ремесел, театр під відкритим небом тощо.

В цьому музеї вперше представлять артефакти, нещодавно виявлені в археологічних розкопках Єгипту. Це зробить даний музей привабливим. Всього до нього надійшло близько 5800 артефактів.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей