Єгипет знову скасував оплату за туристичні візи

  • 02.10.2020 19:46
  • Dmytro
Єгипет піраміди верблюд

Під час кризи туристи економлять кожен долар. А якщо можна заощадити аж 25 доларів, то ще краще. Саме стільки знову зможуть зекономити мандрівники, які вирушають до Єгипту. Схоже, ця країна буде беззаперечним хітом серед українських туристів в найближчі місяці.

Цього тижня уряд Єгипту продовжив до 30 квітня 2021 року скасування плати за візи, яку мають сплачувати туристи при в’їзді до цієї країни. Виключення поширюється на мандрівників, які прибувають до провінцій Південний Синай, Червоне море, Луксор та Асуан.

Нагадаємо, що спершу уряд Єгипту скасував плату за візи до кінця жовтня 2020 року.

Тобто українським туристам, які будуть приїжджати до Єгипту чартерними рейсами з України до аеропортів Хургади та Марса-Алам не треба буде платити за візи. А мандрівники, які прилітали до Шарм-ель-Шейха на термін до 15 днів та не планували залишати Південний Синай в цей час, могли не платити за візи і до пандемії Covid-19.

Як повідомляє Egypt Independent, повторне скасування плати за візи має підтримати туристичну галузь країни протягом майбутнього зимового сезону, який триватиме з 1 листопада до 30 квітня.

Нагадаємо, Єгипет знову відкрив свої кордони для туристів 1 липня. А вже 1 вересня в країні відновили роботу музеї і круїзи по Нілу. В той же час з початку вересня Єгипет вимагає від туристів приїжджати з негативними результатами ПЛР-тестів на Covid-19 або робити тестування по прильоту в аеропортах.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей