З 1 вересня для в’їзду до Єгипту потрібен негативний тест. Є два варіанти його отримання

  • 31.08.2020 16:27
  • Dmytro
Єгипет

Одна з найпопулярніших країн для відпусток серед українських туристів посилює правила в’їзду. Сподіваємося, що нове правило позитивно позначиться на безпеці відпочинку.

З 1 вересня Єгипет буде вимагати від усіх, хто прибуває до країни, пред’являти негативний результат ПЛР-тесту на Covid-19. В іншому разі мандрівникам може бути відмовлено у в’їзді до цієї країни, вказується у повідомленні управління цивільної авіації Єгипту.

Як інформує в своєму Telegram-каналі один з найбільших українських туроператорів Anex Tour Ukraine, негативний результат тесту потрібно отримати за 72 години до перетину кордону. Проте є виключення. Якщо мандрівники з поважних причин не змогли його отримати, є можливість зробити тест в аеропорті по прильоту до Єгипту. Його попередня вартість 30 у.о.

Anex Tour Ukraine

Виключення становлять діти до 6 років. Обов’язкове ПЛР-тестування для них не потрібне.

Результати тестів англійською мовою необхідно пред’являти в роздрукованому вигляді з мокрими печатками, вказується в іншому повідомленні Anex Tour Ukraine.

Трохи раніше

Рішення про обов’язкове тестування для всіх мандрівників було прийнято через «збільшення числа випадків інфікування в деяких країнах». Про це раніше, як інформує Ahram Online, повідомив прем’єр-міністр Єгипту Мостафа Мадбулі.

Ми дуже піклуємося про здоров’я прибуваючих до країни і громадян Єгипту; тому …будь-який мандрівник, який приїжджає до країни, повинен пройти тестування, – сказав він.

Нове рішення запрацює за декілька тижнів після того, як в Єгипті вступила в дію вимога пред’являти негативний результат ПЛР-тесту при в’їзді до країни, за винятком єгиптян. Тоді, за даними Egypt Independent, був зроблений виняток для туристів, які прилітають до Шарм-ель-Шейху, Хургади, Таби, Марса-Алама і Матруха. При цьому мандрівники, які в’їхали через ці міста, повинні були утримуватися від поїздок до інших провінцій без попереднього ПЛР-тестування на Covid-19.

Єгипет почав поступове відновлення регулярних міжнародних рейсів з 1 липня, закривши свій повітряний простір в березні через пандемію.

Іноземним туристам був дозволений в’їзд тільки до трьох прибережних єгипетських регіонів з найнижчими показниками зараження на Covid-19 в країні – Південний Сінай, Червоне море і Матрух.

Станом на приблизно середину серпня уряд дозволив відновити роботу близько 600 готелям, які відповідають протоколам безпеки. Вони можуть працювати з заповнюваністю в 50%. Всього з 1 липня більше 100 тис. туристів відвідали Хургаду і Шарм-ель-Шейх. Вони приїжджають з Білорусі, України, Швейцарії, Угорщини та Сербії.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей