Останній день РОЗПРОДАЖУ! Електронні путівники Lonely Planet лише від €5.75!

  • 21.04.2019 11:00
  • Olena
путівники лонелі планет

Найкраще джерело натхнення з відмінними знижками! Видавництво Lonely Planet влаштувало розпродаж своїх книг. Електронні версії улюблених путівників можна придбати лише від €5.75!

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Більше 500 різних путівників по 195 країнам, представлених в інтернет-магазині Lonely Planet, допоможуть вам вибрати кращі напрямки для подорожей або відкрити найцікавші куточки у вже запланованих пунктах призначення. На вас чекає величезна кількість корисної інформації та практичних порад про те, як зробити вашу подорож не тільки цікавою, але і бюджетною. А якщо ви віддаєте перевагу лоукостам, де доводиться боротися з кожним зайвим грамом в багажі, то оціните те, що книги можна купити в електронному форматі і закачати в телефон або планшет 😉

Умови акції:

  • всі електронні книжки доступні за 4,99 GBP/ €5,75
  • знижка застосовується автоматично
  • розпродаж триває до 22 квітня

Щоб купити промоційні путівники перейдіть на сторінку Lonely Planet >>

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей