Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Emirates заплатить за лікування пасажирів, які захворіють на Covid-19 під час подорожі

  • 25.07.2020 21:08
  • Dmytro
Emirates

Іноземні авіакомпанії шукають нові можливості заохотити клієнтів знову подорожувати. Іноді для цього вони використовують досить нестандартні способи.

Одна з найвідоміших авіакомпаній світу Emirates запропонувала своїм пасажирам нову послугу. Щоб підвищити їх впевненість в безпеці перельотів, перевізник має намір оплатити витрати мандрівників, пов’язані з Covid-19.

Як вказується в повідомленні авіакомпанії, будуть покриватися медичні витрати в розмірі до €150 тисяч і витрати на карантин в розмірі €100 на день протягом 14 днів. Проте діагноз Covid-19 повинен бути поставлений під час поїздки, тобто коли пасажир буде перебувати поза своєю домівкою.

Це покриття надається авіакомпанією безкоштовно. Послуга дійсна для всіх клієнтів, які будуть подорожувати з Emirates до 31 жовтня 2020 року. При цьому вона буде залишатися дійсною протягом 31 дня з моменту подорожі. Тобто пасажир зможе скористатися послугою навіть після прибуття до одного пункту призначення і подальшого перельоту до іншого.

Emirates пишається тим, що допомагає зміцнити довіру до міжнародних поїздок. Ми знаємо, що люди прагнуть літати, оскільки кордони по всьому світу поступово відкриваються, але вони прагнуть до гнучкості і гарантії, якщо щось непередбачене трапиться під час їх подорожей, – прокоментував голова і генеральний директор Emirates Group шейх Ахмед бін Саїд Аль Мактум.

Клієнтам не потрібно реєструватися або заповнювати будь-які форми перед поїздкою.

Пасажир, якому під час поїздки був поставлений діагноз Covid-19, повинен буде звернутися на спеціальну гарячу лінію, щоб отримати допомогу і покриття.

Номер гарячої лінії та детальну інформацію про покриття витрат, пов’язаних з Covid-19, можна знайти за цим посиланням.

Фото Emirates

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей