Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Ernest Airlines відкриє п’ять нових маршрутів з України до Італії

  • 18.10.2019 16:50
  • Dmytro
Ernest Airlines

В українців збільшуються можливості дешево літати на Апенніни. Італійська авіакомпанія Ernest Airlines оголосила про старт нових рейсів до Італії та відкриття бази і офісу в Києві.

Сьогодні, 18 жовтня, авіакомпанія Ernest Airlines анонсувала запуск п’яти нових маршрутів між Україною та Італією:

  • Київ-Венеція (по понеділках та п’ятницях),
  • Київ-Барі
  • Київ-Трієст
  • Львів-Болонья (по понеділках та п’ятницях)
  • Одеса – Мілан (по середах та суботах)

Про це йдеться у повідомленні і презентації перевізника. Поки що невідома дата старту і періодичність польотів з Києва до Барі і Трієста, решта рейсів – з літнього сезону 2020 року.

Крім того, сьогодні в Києві розпочав роботу представницький офіс перевізника, а в квітні 2020 року Ernest Airlines відкриє свою базу в аеропорті «Київ» ім. І. Сікорського.

Цього року авіакомпанія планує перевезти 1 мільйон пасажирів. Зараз флот Ernest Airlines складається з чотирьох літаків Airbus. У 2020 році кількість повітряних суден збільшиться до 8. П’ятим літаком, що доєднається до флоту, стане новий Airbus A320NEO. План розвитку передбачає щорічне поповнення флоту чотирма новими повітряними суднами. Планується, що у 2023 році їх кількість досягне 20.

На цей момент Ernest Airlines виконує авіарейси з Італії до України та Албанії. Але на найближчий час перевізник планує старт рейсів з Апеннін також до Франції (Мілан-Тулуза, Неаполь-Лурд), Хорватії (Неаполь-Спліт), Іспанії (Мілан-Менорка, Мілан-Ібіца), Греції (чартерні рейси з Неаполя на Міконос, Родос, Крит і Закінф) та Румунії (поки що невідомі маршрути). Станом на літо наступного року Ernest Airlines оперуватиме 36-ма міжнародними напрямками у 6-ти країнах з відправленнями з 14-ти італійських аеропортів.

Фото Ernest Airlines

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей