Ernest Airlines внаслідок страйку частково скасовує рейси до України

  • 25.07.2019 10:14
  • Dmytro
Літаки Ernest Airlines

Будьте пильними! Цієї п’ятниці в Італії відбудеться страйк, який зачепить також графік виконання рейсів до України. Тим туристам, які запланували на цей період політ до Італії чи звідти, варто заздалегідь дізнатися чи сковані їх рейси.

У п’ятницю, 26 липня, авіакомпанія Ernest Airlines скасовує деякі українські рейси. Про це йдеться у повідомленні перевізника. Приводом для такого рішення став запланований на цей день загальнонаціональний страйк в італійському авіаційному секторі.

Власне, буде відмінений рейс з Неаполю до Києва та у зворотному напрямку. Більш суттєві зміни торкнуться польотів зі Львова. Буде скасований рейс до Неаполю та звідти. Крім того, за зміненим розкладом відбудеться рейс Мілан (аеропорт Бергамо) – Львів. З Бергамо літак вирушить не о 7-00, а о 12-40.

Про можливу відміну чи зміну решти українських рейсів Ernest Airlines не повідомляється. Крім того, планується, що польоти іншого італійського перевізника – Alitalia – з Риму до Києва та у зворотному напрямку будуть виконані за розкладом, вказується на сайті аеропорту «Київ» ім. І. Сікорського.

Фото авіакомпанії Ernest Airlines

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей