Влітку до Львова! Готель з гарним рейтингом в центрі лише за €19 на двох

  • 29.06.2020 09:55
  • Eugene
львів театр

На каву до Львова?! Але і окрім доброї кави в цьому місті є чим зайнятися! Якщо маєте такі плани, тоді для вас гарний готель в центрі міста, в якому номер на двох буде коштувати лише від €19.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Львів зберіг свої класичні європейські риси і цим приваблює українських туристів і подорожуючих з багатьох країн. Якщо ви серед них, тоді зверніть увагу на готель Etude Hotel (Етюд), який розташований в центрі міста. До визначних пам’яток можна дістатися пішки від готелю, а для комфорту гостей пропонують:

  • сейф
  • камера зберігання багажу
  • сувенірний магазин
  • безкоштовна парковка
  • Wi-Fi

Термін дії промоційної ціни:
липень – серпень, 2020

Приклади дат і ціни:
всі дати влітку – €19-21/доба/2 особи

Щоб забронювати або отримати більше інформації про готель, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей