Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Це готовий план для мандрівок на 2021 рік. Оголошені європейські переможці World Travel Awards

  • 06.12.2020 16:40
  • Dmytro
Португалія Лісабон трамвай

Якщо ви ще не спланували відпустку на наступний рік, радимо уважно вивчити європейських переможців World Travel Awards. Сподіваємося, незабаром заборони на мандрівки будуть скасовані, тому ми зможемо вільно подорожувати світом.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Якщо вам важко скласти плани щодо найкращих місць для відпочинку в Європі, придивиться до переможців World Travel Awards. Ця премія обирає провідні напрямки для подорожей, готелі, авіакомпанії, туркомпанії тощо. World Travel Awards започаткована в 1993 році для відзнаки найкращих фірм в усіх галузях туристичної індустрії. Нещодавно вона оголосила переможців в багатьох профільних номінаціях в Європі.

Власне, за підсумками 2020 року титул провідного європейського напрямку за версією World Travel Awards завоювала Португалія. При цьому португальські атракції отримали ще декілька нагород. Тому вам точно не буде коли нудьгувати в цій країні. Наприклад, Мадейра завоювала титул провідного європейського острівного напрямку в 2020 році. До речі, радимо звернути увагу на наш путівник, який описує подорож саме на Мадейру.

Португалія Мадейра Понта-ду-Парго

При цьому Алгарве отримав статус найкращого напрямку для пляжного відпочинку, а Порту – для сіті-брейку. В той же час Азорські острови завоювали титул провідного місця для пригодницького туризму.

Крім того, в Португалії знаходиться найкращий європейський курорт, який працює за системою All Inclusive – це Pestana Porto Santo All Inclusive Beach & Spa Resort. Також там розташований провідний курорт для романтичного відпочинку в Європі – Monte Santo Resort.

Та не варто думати, що все цікаве в Європі знаходиться лише в Португалії. За версією World Travel Awards, провідний європейський курорт ви знайдете в Італії – Forte Village Resort. Також там знаходиться найкращий курорт для пошлюбних подорожей молодят – JW Marriott Venice Resort & Spa і провідний еко-курорт – Arbatax Park Resort.

А якщо шукаєте в Європі найкращий парк атракціонів, то вам до Франції. Бо саме тут він розташований – це Disneyland Paris.

діснейленд париж

В той же час провідний європейський пляжний курорт знаходиться в Греції – Elounda Beach Hotel & Villas. Там же ви знайдете і найкращий сімейний курорт – Sani Resort.

А ось Барселона визнана провідним європейським напрямком для тих, хто шукає фестивалі та інші подібні заходи. Також в Іспанії знаходиться найкращий пляжний готель в Європі – Royal Hideaway Sancti Petri.

Іспанія Барселона вид зверху

Загалом провідним європейським готелем визнано турецький Çırağan Palace Kempinski Istanbul. Також в Туреччині знаходиться найкращий тематичний парк-готель – The Land Of Legends Kingdom Hotel.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей