ЄС працює над списками країн, громадян з яких пускатиме в липні. Україна поки що в ньому

  • 25.06.2020 21:07
  • Dmytro
Європейський Союз

До цього часу керівники ЄС не узгодили список країн, для яких будуть відчинені двері спільноти. Однак, схоже, що у українців поки що не має бути приводу для песимізму.

Ймовірно, Україна потрапить до списку країн, для яких відкриє свої кордони Європейський Союз з початку липня. До Euronews потрапив відповідний проєкт цього списку.

Крім України, до нього увійшли Туреччина, Чорногорія, Албанія, В’єтнам, Китай, Японія та інші. Загалом там 54 країни. В той же час поки що ЄС не дозволить в’їжджати туристам з США, Росії, Бразилії, Катару.

Щоправда, поки що європейські урядовці не можуть досягнути остаточного рішення з цього приводу. У четвер європейські чиновники не домовилися про те, з яких країн буде заборонений в’їзд. Переговори триватимуть у п’ятницю.

Крім того, джерела Euronews сумніваються, що 1 липня – реальна дата відкриття кордонів, припускаючи, що домовленості не будуть досягнуті вчасно.

Також між урядовцями ЄС існують розбіжності щодо критеріїв для прийняття рішення, оскільки дані щодо показників захворюваності в тих чи інших країнах можуть бути недостовірними.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей