Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

На райські острови біля Бразилії пускатимуть лише тих, хто вже перехворів COVID-19

  • 08.09.2020 11:54
  • Dmytro
Фернандо де Норонья

На нестандартний крок пішли в Бразилії. На один з місцевих архіпелагів з прекрасними краєвидами будуть допускати тільки тих, хто пред’явить позитивний результат тесту на Covid-19, а точніше сказати, тих, хто вже перехворів на цю хворобу.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

На Фернандо де Норонья – одному з найпрекрасніших бразильських архіпелагів – можуть провести цікавий експеримент для охочих відвідати ці місця в епоху Covid-19.

Як повідомляє Reuters, лише туристи, які вже перехворіли на цю хворобу-19 і одужали, будуть допускатися на острови з вересня.

Matador Network уточняє, щоб довести, що вони одужали від Covid-19, мандрівники повинні надати результати одного з двох тестів – позитивний тест ЗТ-ПЛР, проведений більш ніж за 20 днів до прибуття, або позитивний серологічний тест, який показує наявність антитіл, отриманий протягом 72 годин до відправлення.

Фернандо де Норонья

…довгий час у нас не було випадків передачі інфекції. Ми повинні зберегти це, – йдеться в заяві міністра охорони здоров’я штату Пернамбуку (до його складу входить Фернандо де Норонья) Андре Лонго. – Очевидно, що цей крок зроблений з прицілом на безпеку і відновлення економічної діяльності на архіпелазі.

На Фернандо де Норонья, відомому своїм морським життям, недоторканими пляжами і вражаючими гірськими схилами, які підносяться над узбережжям, туризм був заборонений ще в березні. З квітня до червня навіть жителям, які перебували на материку, не дозволялося повернутися на острови. Таким чином, місцева влада робить все можливе, щоб забезпечити безпеку своїх мешканців, одночасно рятуючи туризм.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей