Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

FlixBus і Gunsel розпочинають спільні перевезення до Європи. Квитки від 150 грн

  • 13.08.2019 14:54
  • Dmytro
Автобуси FlixBus і Gunsel

Автобусний оператор FlixBus активізує свою роботу в Україні. Вже за декілька днів він розпочне спільні рейси з одним з найбільших перевізників України – Gunsel. На старті роботи компанії запропонували доволі цікаві ціни на квитки.

Найбільший оператор міжміських автобусних перевезень Європи – компанія FlixBus – розпочинає співпрацю з українським автобусним перевізником Gunsel. З 19 серпня компанії запускають три спільні автобусні лінії, йдеться у повідомленні FlixBus.

А саме це будуть маршрути:

  • Київ-Варшава (через Люблін) – курсуватиме щоденно (виїзд з Києва о 21-30);
  • Київ-Вроцлав (через Житомир, Рівне, Львів, Краків, Катовіце) – тричі на тиждень (по вівторках, четвергах, суботах; виїзд з Києва о 9-30);
  • Київ-Прага (через Житомир, Рівне, Львів і Градец Кралове) – тричі на тиждень (по понеділках, середах, п’ятницях; виїзд з Києва о 14-00).

Квитки на спільні рейси вже можна придбати на сайті FlixBus. Коштують вони від 150 гривень в один бік.

автобусні квитки до Праги

Автобуси на спільних рейсах збережуть оригінальне брендування Gunsel, але матимуть зелені наліпки In cooperation with FlixBus, за якими їх можна буде ідентифікувати на автобусних зупинках. Вік автобусів, які будуть працювати на маршрутах, – від 4 до 8 років.

На спільних рейсах для пасажирів будуть безкоштовними одна одиниця багажу та одна ручна поклажа. Квиток необов’язково друкувати: чекін при посадці на автобус буде можливий за допомогою QR-кода на смартфоні.

Нагадаємо, що у червні в інтерв’ю порталу «У відпустку» менеджер з розвитку бізнесу FlixBus Україна Остап Павук розповідав, що компанія веде переговори з потенційними автобусними партнерами, щоб запустити спільні рейси.

Відтепер FlixBus має двох партнерів в Україні. Раніше компанія розпочала роботу з автобусним оператором EuroClub.

Фото з Facebook Gunsel

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей