Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

FlixBus запускає нові лінії з Києва до Кракова, Праги і Вільнюса

  • 23.07.2020 19:02
  • Dmytro
FlixBus

Якщо ви віддаєте перевагу подорожам за допомогою комфортабельних автобусів, вам варто звернути увагу на новину від FlixBus. Компанія запропонували нові маршрути для мандрівок з України до Європейського Союзу.

Найбільший європейський оператор автобусних перевезень FlixBus запустив два нові міжнародні рейси з України: Київ-Вільнюс та Київ-Краків-Прага. Про це вказується в повідомленні компанії.

На маршруті Київ-Вільнюс (через Чернігів) автобуси будуть вирушати щодня з Києва о 19:20 і прибувати до Вільнюса о 9:05 ранку. З Вільнюса вони стартуватимуть о 21:30 і повертатимуться до Києва о 11:50 наступного дня. Перевізником виступає литовська компанія Ollex.

В останні роки Литва стала популярним туристичним напрямком для українців, – коментує директор FlixBus в Україні, Польщі та країн Балтії Міхал Леман. – …І хоча сьогодні пандемія вносить свої обмеження, в довгостроковій перспективі зростання туризму з України до Литви продовжиться. Тепер до Вільнюса можна дістатися просто і за доступною ціною на комфортному автобусі, а далі, зробивши одну пересадку – по країнах Балтії.

На маршруті Київ-Краків-Прага автобуси будуть курсувати 4 рази на тиждень. З Києва вони виїжджатимуть о 17:00, робитимуть зупинку в Кракові о 7:30 ранку і прибуватимуть до Праги о 16:30.

Назад автобус буде курсувати 5 разів на тиждень. Старт рейсу з Праги о 20:00, а прибуття до Києва о 19:30 наступного дня.

Маршрут лінії: Київ – Житомир – Рівне – Львів – Краків – Катовіце – Оломоуц – Брно – Прага. Автобусним партнером FlixBus на цій лінії став український перевізник TransTempo.

Автобуси обох нових ліній зберегли брендування компаній-перевізників. Проте на борту автобусів будуть нанесені наліпки «In cooperation with FlixBus».

Карта FlixBus

У FlixBus наголошують, що з Вільнюса, Кракова та Праги для українських пасажирів відкриваються рейси до сотень європейських міст:

Зробивши пересадку у Вільнюсі, можна доїхати до 11 міст Литви, Латвії, Польщі та Німеччини, включаючи Ригу, Берлін, Варшаву, Познань.

З Кракова можна дістатися прямими рейсами до Чехії, Словаччини, Німеччини, Хорватії, Угорщини та Нідерландів – всього до понад 60 міст по всій Європі.

Прага, яка є великим транспортним хабом FlixBus, має рейси майже до 250 міст 18 країн Європи.

В автобусному операторі зазначають, що влітку 2020 року FlixBus впровадив нові стандарти безпеки та гігієни у всіх країнах, де працює компанія. Зокрема, в автобусі необхідно носити захисну маску, прикриваючи ніс та рот. Після кожної поїздки проводиться професійна дезінфекція автобусів.

Також компанія нагадує своїм клієнтам про те, що необхідно ретельно перевіряти правила в’їзду до країни, куди вони прямують, а також просить уважно стежити за самопочуттям, подорожувати тільки здоровими і дотримуватись заходів безпеки.

Фото FlixBus

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей