Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

FlixBus запускає нову лінію з Києва до Варшави

  • 11.08.2020 19:01
  • Dmytro
FlixBus

Незважаючи на обмеження на поїздки до Європейського Союзу, FlixBus продовжує збільшувати кількість маршрутів. Перевізник запускає нову лінію з України до Польщі. В компанії стверджують, що є достатній попит.

Найбільший європейський оператор автобусних перевезень FlixBus розпочав продажі квитків на нову міжнародну лінію за маршрутом Київ-Варшава. Автобуси будуть курсувати з зупинками у Житомирі, Рівному та польському Радомі. Про це вказується у повідомленні компанії.

Це, безумовно, найскладніший сезон в нашій історії, але завдяки аналізу інтенсивності трафіку та попиту нам вдалося швидко відновити пропозицію по рейсах. Сьогодні між Україною та Польщею існує багато економічних зв’язків, тому навіть за часів обмежень на кордонах, ми бачимо попит на напрямок між двома столицями, – сказав директор FlixBus в Україні, Польщі та країнах Балтії Міхал Леман.

Загалом для клієнтів FlixBus в Україні доступні 11 маршрутів, включаючи внутрішні лінії та міжнародні до Польщі, Німеччини, Чехії та Литви.

Лінії FlixBus

Автобуси за новим маршрутом стартуватимуть з Києва у середу та суботу о 16:00 з автостанції «Київ» на вул. Симона Петлюри, буд. 32. А з Варшави – по вівторках о 15:30 з автовокзалу «Варшава-Заходня».

Варшава є великим транспортним хабом FlixBus. Звідси можна дістатися прямими рейсами до майже 100 міст Польщі та таких країн як Німеччина, Хорватія, Франція, Бельгія, Італія, Чехія.

В компанії зазначають, щоб зробити подорожі максимально комфортними, FlixBus розробив новий інструмент, який дозволяє перевірити рівень заповнення автобуса безпосередньо перед бронюванням квитка. Відповідна позначка відображається як на сайті, так і у мобільному додатку FlixBus.

Крім того, в повідомленні вказується, що на всіх лініях FlixBus діють посилені стандарти безпеки та гігієни. Зокрема, в автобусі необхідно носити захисну маску, прикриваючи ніс та рот, а після кожної поїздки проводиться професійна дезінфекція автобусів. Оператор також нагадує своїм клієнтам про необхідність ретельно перевіряти правила в’їзду до країни призначення.

Фото FlixBus

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей