Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

FlixBus запускає внутрішні рейси Україною. Є маршрути до Одеси і Львова

  • 07.07.2020 14:33
  • Dmytro
FlixBus

Якщо ви ще не наважилися на подорож Україною, пропонуємо розглянути можливість поїздки з FlixBus. Компанія запускає внутрішні рейси. Шанувальникам цього сервісу з Києва тепер буде зручно потрапити до Одеси чи Львова.

Оператор автобусних перевезень FlixBus відкрив продаж квитків на внутрішні автобусні рейси між українськими містами. З 8 липня запускаються напрямки Київ – Одеса – Затока, Київ – Житомир – Рівне – Львів і Київ – Житомир – Новоград-Волинський – Рівне – Львів – Ужгород.

Пасажири вже можуть забронювати квитки на сайті www.flixbus.ua, в мобільному додатку і офлайн-касах продажу квитків, йдеться в повідомленні FlixBus.

Нові лінії запущені в партнерстві з автобусним партнером FlixBus – компанією Euroclub. Автобуси зберегли оригінальне брендування Euroclub та мають зелені наклейки «In copperation with FlixBus», за якими їх можна буде ідентифікувати на автобусних зупинках.

На маршрутах будуть використовуватися автобуси Mercedes, Man і Neoplan. Їх середній вік – 6 років. Вони обладнані кондиціонерами, розетками, в салонах є Wi-Fi і працюють туалети.

В умовах обмеженого в’їзду до Європи можливість їздити всередині країни стала ще більш важливою для українців, – коментує директор FlixBus в Україні та Польщі Міхал Леман. – В Україні ми починаємо з популярних напрямків: Київ-Львів, Київ-Ужгород і Київ-Затока через Одесу, щоб наші українські клієнти могли з комфортом подорожувати цього літа.

Автобуси на лінії Київ-Одеса-Затока курсуватимуть тричі на тиждень: по п’ятницях, суботах і неділях з Києва о 22:50 з прибуттям о 6:00 до Одеси і о 7:50 до Затоки. Назад вони вирушатимуть з Затоки по суботах, неділях і понеділках о 19:00, робитимуть зупинку в Одесі о 20:50 і прибуватимуть до Києва о 4:10.

Автобуси на лінії Київ-Львів курсуватимуть щоденно з виїздом о 7:50 з Києва і прибуттям о 15:00 до Львова. Назад автобус виїжджатиме о 10:00 зі Львова і прибуватиме о 17:00 до Києва. Також будуть зупинки в Житомирі та Рівному.

Автобуси на маршруті Київ-Ужгород будуть працювати на запущеній раніше лінії Київ-Відень. Вони вирушатимуть у подорож двічі на тиждень: по середах і суботах. Автобус буде виїжджати з Києва о 7:50 і прибуватиме до Ужгорода о 21:25 (з зупинками в Житомирі, Новограді-Волинському, Рівному та Львові). Назад він буде вирушати по понеділках і п’ятницях о 4-00 ранку з Ужгорода і прибуватиме о 15:55 до Києва.

Раніше, 25 червня, FlixBus оголосив про відновлення міжнародних рейсів з України до Німеччини, Польщі, Австрії, Угорщини та Чехії.

Компанія наголошує, що вона посилила стандарти безпеки та гігієни в усіх країнах, де вона працює. Зокрема, проводиться професійна дезінфекція транспортних засобів після кожного рейсу, в салоні доступна рідина для дезінфекції рук. Водії мають засоби індивідуального захисту (маски, рукавички, дезінфікуючі засоби).

Компанія також звертається до пасажирів з проханням вирушати у подорож, тільки якщо немає сумнівів у власному здоров’ї, та дотримуватись заходів безпеки. Зокрема, тримати безпечну відстань від інших пасажирів і носити захисні маски на автобусних зупинках, при посадці та висадці з автобуса, а також при завантаженні та розвантаженні багажу.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей