Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Fly & Drive зі Львова! Замок Нойшванштайн 🚗 Ліхтенштейн 🚗 Боденське озеро лише за €99!

  • 29.02.2020 15:59
  • Olena
боденське озеро

Пропонуємо мешканцям Львова на початку літа вирушити в захопливу автомандрівку Європою. Побачите казковий замок Нойшванштайн, князівство Ліхтенштейн, мальовничі курорти Боденського озера, а за авіаквитки зі Львова і оренду авто на 7 днів заплатите лише €99 за особу в розрахунку на чотирьох.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Ви прилітаєте до маленького баварського містечка Меммінген, де в аеропорту на вас буде чекати зарезервоване авто. Можете присвятити кілька годин знайомству з цим містом, а далі вирушайте до Фюссену. Це місто має багато мінеральних джерел і лікувальні грязі, але туристів в першу чергу приваблює казковий замок Нойшванштайн – справжнє диво архітектури. Замок – це втілення романтичної фантазії Людвига ІІ. На його будівництво пішло 6 мільйонів золотих марок. Сума в ті часи просто неймовірна. Радимо вам виділити на знайомство із замком цілий день. В околицях є чимало мальовничих пунктів, наприклад, озера Альпзее та Шванзее або круті скелясті стежки долини Альго.

Німеччина Фюссен Нойшванштайн

Далі пропонуємо вирушити до мініатюрного князівства Ліхтенштейн, яке розташоване поміж Австрією і Швейцарією. Ціле князівство наче затрималося в середньовіччі. Місцева архітектура – найкращий цьому доказ. Замки, каплиці, безкрайні смарагдові долини, засніжені вершини, густі ліси – місце насправді дивовижне. Особливої уваги заслуговує карликова столиця князівства – Вадуц. Там розташовані монументальний замок князя, головні музеї, єдиний університет і резиденція архієпископа. Місто, історія якого сягає 12-13 століть, – одна з небагатьох столиць в світі, де немає ані залізничного вокзалу, ані аеропорту!

ліхтенштейн

Далі ви повертаєтеся до Німеччини, адже на вас чекає мальовниче Боденське озеро. Ми пропонуємо вам відвідати головні його курорти – Ліндау, Меєрсбург, Фрідріхсхавн та Констанц. До речі, останній цікавий тим, що частина будинків розташована в Німеччині, а частина – в Швейцарії! Ви можете орендувати велосипеди і вирушити на прогулянку вздовж озера або поромом переплисти на інший бік.

боденське озеро

Період подорожі:
травень – червень 2020

Маршрут подорожі:
Львів – Меммінген – Фюссен – 29 травня
Фюссен – Ліхтенштейн – 31 травня
Ліхтенштейн – Фрідріхсхавн – 02 червня
Фрідріхсхавн– Меммінген – Львів – 05 червня

Розрахунок ціни на чотири особи:
авіаквитки Ryanair – €200
Ford Fiesta на 7 днів – €195
Разом: €395/€98,75 на особу

Багаж на час подорожі:
безкоштовно тільки ручна поклажа

Ваш рейс скасовано або затримано протягом останніх 3-х років? Отримайте від €200 до €600 компенсації за допомогою AirHelp

Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки

Готель

На час подорожі рекомендуємо вам розглянути такі готелі:

Фюссен – Rote Villa Füssen

Ліхтенштейн – 4* Hotel Hofbalzers

Фрідріхсхавн – 4* Plaza Hotel Buchhorner Hof

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей