У Польщі відкрився гігантський сніговий лабіринт

  • 29.01.2020 19:47
  • Dmytro
Сніговий лабіринт

В шостий раз у сусідній Польщі створено величезний лабіринт, повністю побудований зі снігу. Це неперевершений атракціон, який щороку користується великою популярністю серед туристів з багатьох країн. Лабіринт у зимовій столиці Польщі – це найбільший об’єкт такого типу у світі.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Неподалік польського міста Закопане розташований міні-парк зимових розваг Snowlandia. Його найбільша цікавинка – сніговий лабіринт. Ви можете провести тут багато часу перш ніж знайдете вихід. Він має площу понад 2500 кв м. Це робить його найбільшим у світі сніговим лабіринтом.

Крім того, завдяки спеціально побудованій терасі згори можна спостерігати за тим, як шукають вихід відвідувачі лабіринту. Як очікується, цей атракціон відкриють до кінця березня, але можливі зміни, залежно від погодних умов.

Snowlandia

Сніговий лабіринт працює щодня з 10:00 до 21:00. Вхід для дорослих коштує 20 злотих (приблизно €4,7), а дітей від 3 до 16 років – 16 злотих (€3,8). Також є пакетні сімейні квитки – 2 дорослих і дитина повинні сплатити 50 злотих (€11,7), а 2 дорослих з двома дітьми – 65 злотих (€15,2). Безкоштовний вхід діє лише для малечі до 3 років. Варто також зазначити, що оплата можлива тільки готівкою. Пам’ятайте, що діти, які не досягли 13-ти років, можуть знаходитися в парку лише з дорослими.

Snowlandia

Під час подорожі до Snowlandia, окрім снігового лабіринту, ви також можете відвідати інші атракціони – льодові скульптури, їзду на санях, міні-зоопарк, а з 26 січня – снігову піраміду. Однак квитки до кожної розваги купуються окремо.

Але не тільки в Польщі діють сезонні зимові атракціони. Наприклад, у Словаччині можна відвідати крижану споруду, побудовану за лейтмотивом собору Нотр-Дам. Вона зроблена з 1880 блоків льоду загальною вагою понад 225 тон. Атракціон знаходиться в Високих Татрах. Вхід безкоштовний щодня з 9:00 до 16:15. Як очікується, атракціон працюватиме до квітня. Торік його відвідало 250 тисяч людей.

Фото Snowlandia

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей