Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Готелі Барселони проявляють винахідливість, щоб вижити без туристів

  • 04.12.2020 21:09
  • Dmytro
барселона архітектура

Барселона – одне з найпопулярніших туристичних міст світу – переживає нелегкі часи. Через обмеження на подорожі більшість місцевих готелів закрилися. В той же час деякі з них були змушені перепрофілюватися.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Нещодавно колишній баскетболіст зростом два метри Серджіо Піно переїхав жити до Барселони. Проте замість того, щоб знімати квартиру, він зупинився в готелі, який був змушений проявити творчий підхід, щоб компенсувати відсутність туристів.

Це не єдиний приклад того, яких змін зазнав туристичний сектор відомого міста. Частина місцевих готелів була змушена знизити ціни на довгострокове перебування, щоб вступити в конкуренцію з традиційним ринком оренди. Інші стали пропонувати проживання для тих людей, хто працює вдома. Ще в деяких готелях знімають номери місцеві жителі, які, не маючи можливості подорожувати, все-одно хочуть відчути себе туристами, розповідає France24 з посиланням на AFP.

Загалом, більше 75% готелів залишаються закритими. А деякі відкриті заповнені приблизно на 10%. В результаті багато з них перебуває на межі банкрутства.

Вигідніше ніж в квартирі

У своєму новому «будинку» в Gallery Hotel у Серджіо Піно не тільки своя кімната. Він може користуватися тренажерним залом, басейном, спа і відкритим простором для віддаленої роботи. І це лише за €900 на місяць.

Тут більше місця, я щасливий і зосереджений на своїй роботі, – каже він, сидячи перед екраном в загальному робочому просторі в сірому костюмі та білих кросівках.- Мене нічого не турбує.

Зазвичай Серджіо Піно добирався до свого будинку 70 кілометрів. Проте коли він вирішив пошукати квартиру для оренди, зрозумів, що проживання в готелі буде більш доступним.

І він не один такий. Серед інших постійних «гостей» у цьому готелі є пари, в чиїх будинках йде ремонт, а також люди, які збиралися переїхати за кордон, однак їх переїзд був відтермінований через пандемію.

Gallery Hotel, закритий через спалах Covid-19 в березні, знову відкрився в жовтні після переобладнання для віддаленої роботи. Для гостей пропонуються загальні робочі приміщення та кімнати, перетворені в офіси з письмовим столом замість ліжка.

Незважаючи на те, що готель заробляє лише частину звичайного заробітку, цей дохід частково компенсує збитки, понесені через пандемію, а також забезпечує персонал роботою, говорить генеральний директор групи Gallery, до складу якої входять готелі на південному курорті у Малазі та на Майорці на Балеарських островах, Марта Голобардес.

Кілька інших готелів також працюють за такою схемою, пропонуючи кімнати лише за €600 на місяць. Це дешевше, ніж оренда студії в Барселоні.

барселона саграда фамилия

Інші готелі пішли ще далі. Наприклад, деякі пропонують спробувати відчуття розкоші. Готель Ohla обіцяє безкоштовну ночівлю тим, хто заплатить за вечерю в його ресторані, позначеному зіркою Мішлен.

Загалом, у місцевій пресі деякі вже кажуть про Барселону як про «Детройт туризму», маючи на увазі долю американського міста, яке колись було одним з найбагатших міст Америки. Проте ті часи давно минули.

Я не думаю, що це та ж сама ситуація, хоча це правда, що сектор переживає дуже і дуже складні часи, – каже менеджер п’ятизіркового готелю Claris в центрі Барселони Ремей Гомес.

В липні його готелю вдалося досягти 50% заповнюваності. Проте через нові спалахи інфекції цей показник знову знизився. Зазвичай в ньому повно гостей, проте зараз, на жаль, дуже тихо.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей