Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Близько 700 готелів Єгипту отримали сертифікати здоров’я і безпеки

  • 02.12.2020 21:42
  • Dmytro
Verginia Sharm Hotel

Єгипет потроху відновлює роботу своїх готелів. За останній час 20 з них отримали сертифікати здоров’я і безпеки. У українських туристів збільшується кількість варіантів для зимового відпочинку.

Вже 687 готелів по всьому Єгипту отримали сертифікати здоров’я і безпеки. Вони необхідні для відновлення роботи. Про це повідомляє видання Daily News Egypt з посиланням на Міністерство туризму і старожитностей Єгипту.

Сертифікати затверджені цим відомством, а також Міністерством охорони здоров’я і народонаселення та Єгипетською асоціацією готелів (EHA).

Вони надаються готелям після їх перевірки інспекційними групами на відповідність усім правилам безпеки, встановленим Міністерством охорони здоров’я.

За останні два тижні 20 готелів отримали ці сертифікати, повідомив помічник міністра туризму та старожитностей з нагляду за готельними та туристичними закладами Абдель Фаттах Аль-Ассі.

Він додав, що отримали схвалення:

  • вісім готелів у Великому Каїрі – New Hotel, Horis, Capsis Palace, Talizman, the Pharaohs, Radwan, Omaya і Concorde Dokki;
  • шість готелів у провінції Південний Синай, включаючи п’ять у Шарм-ель-Шейху, – Dreams Vacation, Aida, Qamar Al-Zaman, Sharm Reef, Countryside Oasis Blue Bay, Ciao Hotel в Нувейбе, а також Club Hotel Ras Soma в районі Червоного моря;
  • два готелі в Луксорі – Jolie Ville і New Radwan;
  • в Ісмаїлії Crocodile Hotel;
  • в Марса-Матрух Siwa Galit Hotel;
  • в Файюме New Panorama Hotel Shakshouk.

Також Абдель Фаттах Аль-Ассі повідомив, що інспекційні комітети Міністерства туризму і старожитностей продовжують перевірки інших готелів, які направили заявки на отримання сертифіката.

Нагадаємо, в березні Єгипет припинив обслуговувати міжнародні рейси заради стримування поширення Covid-19. В’їзний туризм відновився лише 1 липня в трьох провінціях – Червоне море, Південний Синай і Матрух.

Туристична діяльність в Луксорі і Асуані стартувала на початку вересня. А з 1 жовтня відновили роботу плавучі готелі.

Сертифікати були запроваджені відповідно до міжнародних рекомендацій у сфері охорони здоров’я, сформульованими Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) та Міністерством охорони здоров’я і народонаселення Єгипту.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей