Греція планує збудувати один з найбільших туристичних курортів Європи – втричі більший за Монако

  • 08.07.2020 20:49
  • Dmytro
The Hellinikon project

Незважаючи на кризу, в Греції з оптимізмом дивляться на туристичні перспективи країни. Її курорти та історичні місця приваблюють мільйони мандрівників щороку. Схоже, за декілька років з’явиться ще один привід для подорожі до цієї країни.

3 липня, в Греції почалися роботи з розчищення майданчика для реалізації одного з наймасштабніших проектів нерухомості. Країна планує перетворити місце, де зараз розташований закритий аеропорт Еллінікон на узбережжі Афін, в один з найбільших туристичних курортів Європи. Як очікується, він в три рази перевищить розміри Монако, розповідає Greek City Times.

The Hellinikon project

Розмови про реалізацію цього проекту, який отримав назву the Hellinikon project, тривали досить довгий час. Проте тільки зараз після багатьох років затримок стартувало знесення першої будівлі. Загалом їх приблизно 900. У найближчі місяці планується знести близько третини з них.

Компанія Lamda Development, яка взяла в довгострокову оренду цю ділянку в 2014 році, планує побудувати комплекс розкішних будинків, готелів, офісів, пристань для яхт і казино загальною вартістю €8 млрд. Це буде інтегрована модель міського розвитку. Вона буде поєднувати в собі природну красу району, унікальні будинки і сучасну інфраструктуру.

The Hellinikon project

Це проект, який символізує нову Грецію, – заявив на церемонії запуску прем’єр-міністр цієї країни Киріакос Міцотакіс, чий уряд пообіцяв прискорити реалізацію проекту.

Lamda Development, яка вперше озвучила свій план в 2013 році, заявила, що витратить приблизно €2 млрд в перші п’ять років, побудувавши два хмарочоси для офісів і готель, а також близько 800 житлових будинків і парк. Передбачається, що весь проект будівництва займе 25 років.

The Hellinikon project

Звідси, звідки злітали літаки, the Hellinikon project може стати символом зльоту до нової ери для нашої країни, – сказав керівник Lamda Development Одіссеас Атанасіу.

Зведення інфраструктурних проектів почнеться в першій половині 2021 року. Зокрема, планується побудувати один з найбільших в світі прибережних парків. Він буде більший, ніж знаменитий лондонський Гайд-парк.

The Hellinikon project

Фото the Hellinikon project/Lamda Development

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей