Греція відкрилася для туристів з України!

  • 14.05.2021 18:16
  • Vitalii
корфу керкіра

Перша країна Шенгенської зони відкривається для українців. Сьогодні про це оголосила Греція, яка виключила Україну з переліку країн, з яких в’їзд до країни з туристичною метою заборонено.

Неймовірно важлива новина для шанувальників відпочинку в Греції. Станом на зараз Посольство України в Грецькій Республіці опублікувало підтвердження щодо дозволу на в’їзд громадянам України до Греції.

Отже, з 14 травня діють наступні вимоги для перетину кордно Греції з метою туризму:

    • Заповнення спеціальної форми PLF (форма пасажира) за 24 години до перетину кордону
    • Надання сертифікату про завершення вакцинації, зробленої не раніше ніж за 14 днів до дати в’їзду

В разі відсутності сертифікату про вакцинацію:

    • Негативний результат тесту ПЛР-тест на SARS-CoV-2 з перекладом на англійську, який зроблений не раніше ніж за 72 години (рахуючи від часу взяття забору до прибуття на пункт пропуску в Грецію);

або

    • Довідка про перенесену коронавірусну хворобу та одужання чи довідка про наявність антитіл після перенесеної коронавірусної хвороби з перекладом на англійську (чинність довідок: від 2 до 9 місяців з дати видачі)

Зверніть увагу, що вищезазначені вимоги стосуються всіх осіб старше 5 років, а в пункті пропуску через державний кордон Греції можливе вибіркове проведення тестування на SARS-CoV-2. У разі позитивного результату тестування інфіковані особи будуть перебувати на 14 денному карантині у визначених урядом місцях.

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей