Греція відкриває кордони для туристів без тестів і карантину

  • 21.05.2020 10:38
  • Dmytro
Греція

Незабаром одна з найулюбленіших туристичних країн світу – Греція – знову відчинить свої кордони для мандрівників. Сподіваємося, що невдовзі в’їзд буде дозволений і українцям. Сподіваємося, наші відпустки врятовані!

Надзвичайно приємна звістка надійшла з Греції. Вже 15 червня ця країна відновить роботу туристичної галузі, при чому іноземним туристам не доведеться ані робити тестів, ані проводити певний час в карантині. Проте на даний час точно відомо тільки про громадян 19 країн Європи, які зможуть безперешкодно відвідувати Грецію. України поки що в цьому списку немає, але, зважаючи на останню динаміку зняття обмежень в Європі, є шанси, що список країн значно розшириться.

Як повідомляє CNN Greece, графік відновлення грецького туристичного ринку буде виглядати наступним чином:

* з 25 травня буде дозволений яхтовий спорт;
* з 1 червня відкриваються табори, кемпінги і цілорічні готелі;
* з 15 червня відриваються всі інші види розміщення. В цей же день активується перший етап відновлення авіасполучення – спочатку тільки до афінського аеропорту «Елефтеріос Венізелос»;
* з 1 липня розпочинається другий етап відновлення авіасполучення – рейси будуть дозволені в усі аеропорти Греції;
* з 15 липня поступово будуть скасовані інші обмеження.

За інформацією HuffPost, з 15 червня до Греції зможуть в’їжджати туристи з Болгарії, Кіпру, Ізраїлю, Німеччини, Північної Європи тощо. А вже з 1 липня – і з інших країн світу. Але буде зроблений виняток. Не можна буде в’їжджати з країн з негативними епідеміологічними характеристиками. Як очікується, їх перелік буде своєчасно оголошений.

Таким чином, можна припустити, що оскільки Греція дозволить в’їзд з усіх країн світу, то українці зможуть потрапити до Греції вже з 1 липня. Не забувайте, що на цей час Україна вже також планує відновити міжнародне авіасполучення. Головне, щоб Греція не внесла Україну до переліку країн з негативними епідеміологічними характеристиками.

Ваучери

Але і це не все. За інформацією CNN Greece, в рамках розвитку внутрішнього туризму відпочивальники зможуть отримати електронні ваучери на €120. Поки що достеменно не відомий механізм їх отримання, а також чи зможуть на них розраховувати іноземні туристи.

Передбачається, що ці ваучери будуть покривати, як мінімум, проживання протягом 4 ночей в готелі. Вони будуть доступні для 250 тисяч туристів.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей