Грузія чекає на іноземних туристів. Готелі подешевшали на 20%

  • 08.05.2020 10:10
  • Dmytro
Грузія

Потроху карантинні обмеження скасовуються в таких популярних серед українських туристів країнах як Греція, Туреччина та інших. Втім, поки що їхня туристична індустрія буде працювати тільки для внутрішніх мандрівників. Не так багато країн оголосили готовність приймати іноземних відпочивальників.

Грузія може стати однією з найперших країн, які будуть готові відкрити свої кордони для іноземних туристів після спалаху Covid-19. Згідно з планом грузинського уряду, з 15 червня тут буде відновлена робота туристичної індустрії для місцевих жителів. А вже з 1 липня Грузія буде готова приймати іноземних туристів. Про це йдеться в повідомленні уряду цієї країни.

За словами прем’єр-міністра Грузії Георгія Гахарія, це буде зроблено як шляхом створення безпечних коридорів з сусідами, так і за допомогою переговорів з іншими країнами, які представляють для Грузії туристичний інтерес.

При цьому уряд розглядає можливість створення на курортах Цхалтубо, Гудаурі, Саїрме, Абастумані, Боржомі безпечних від Covid-19 туристичних зон.

Грузія стане однією з перших країн, які відкриють свої кордони і інфраструктуру для прийому гостей з-за кордону, – сказав Георгія Гахарія.

Грузія

Ціни на проживання впали

Українські туроператори вже встигли відреагувати на заяву прем’єр-міністра Грузії.

Ми готуємося відправляти туристів в липні. Наші партнери зараз приділяють максимальну увагу покращенню цін на готелі, – повідомили порталу «У відпустку» в прес-службі туроператора Join Up! – … ми очікуємо від уряду Грузії нових правил роботи туристичної галузі. Вони готують спеціальний «пакет» для допомоги туризму.

При цьому в Join Up! повідомили, що через поточні події, пов’язані з Covid-19 і економічною кризою, в Грузії, в середньому, проживання в готелях подешевшало на 20%.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей