Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

МОЗ оновило список країн. Хорватія потрапила до «червоної» зони

  • 30.08.2020 20:26
  • Dmytro
Хорватія

На жаль, умови подорожей до популярних туристичних країн ускладняються. Сподіваємося, це тимчасові труднощі і ми ще поїздимо світом!

Одна з найпопулярніших країн цього сезону серед українських туристів – Хорватія – потрапила до «червоної» зони Міністерства охорони здоров’я України. Відповідне оновлення списків «зелених» і «червоних» напрямків відбулося 30 серпня.

Таким чином, відтепер після повернення до України з подорожі Хорватією мандрівникам необхідно самоізолюватися на 14 днів. Альтернатива – отримати негативний результат ПЛР-тесту на Covid-19.

За даними МЗС України, Хорватія теж вимагає від громадян України, які подорожують до цієї країни, приблизно такі ж умови – самоізоляція на 14 днів або негативний результат ПЛР-тесту на Covid-19.

Варто додати, що станом на 30 серпня залишилися в «зеленій» зоні МОЗ України такі популярні серед українських туристів країни як Туреччина, Єгипет, Болгарія, а в «червоній» – Чорногорія, Албанія.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей