Дешево влітку! Готель в мальовничому містечку Карпат лише за €11 на двох

  • 25.07.2020 20:37
  • Eugene
Україна Закарпаття

Влітку в Карпатах не тільки цікаво, а й дешевше ніж у гірськолижний сезон. Номер у готелі з гарним рейтингом в Поляні буде коштувати вам лише від €11 на двох.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

В Карпатах багато мальовничих селищ, але в деяких окрім гарної природи можна ще полікуватися цілющою водою. Наприклад, в містечку Поляна розташовані природні джерела, які вже здобули славу за свої лікувальні властивості. Недалеко від центру села розташований бюджетний готель Cozy Rooms, в якому за невелику ціну пропонують окремі сучасні номери, а також безкоштовну парковку і доступ до інтернету.

Термін дії промоційної ціни:
липень – серпень, 2020

Приклади дат і ціни:
всі дати влітку – €11/доба/2 особи

Щоб забронювати або отримати більше інформації про готель, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей