Гарний заміський готель в Кам’янець-Подільському лише за €19 на двох

  • 18.09.2020 21:40
  • Eugene
Україна Кам'янець-Подільський

В Україні теж можна побачити стародавні замки і пам’ятки історії, для цього варто побувати в Кам’янець-Подільському. Зупинитися під час подорожі ми рекомендуємо у готелі з гарним рейтингом лише від €19 на двох.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

В Кам’янець-Подільському можна побачити фортецю XIV—XVI століття, який зберігся у дуже гарному стані, Кафедральний костел святих Апостолів Петра і Павла XVI століття та дерев’яну Хрестовоздвиженську церкву XVIII століття. Тобто дуже цікаві пам’ятки історії та архітектури. Якщо плануєте відвідати це місто, то розгляньте готель Hotel Korona, який розташований в селищі Колибаївка, за кілька хвилин поїздки від Кам’янець-Подільського. За невелику ціну гостям пропонують сучасні номери і такі сервіси:

  • ресторан / бар
  • караоке
  • вечірня розважальна програма
  • безкоштовна приватна парковка
  • Wi-Fi

Термін дії промоційної ціни:
вересень – листопад, 2020

Приклади дат і ціни:
всі дати восени – €19/доба/2 особи

Щоб забронювати або отримати більше інформації про готель, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.

Фото готелю з сайту taras-bulba.com.ua

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей