Готелі Канкуна відновлюють роботу з 1 червня. Іноземні авіакомпанії вже планують рейси за цим напрямком

  • 22.05.2020 18:04
  • Dmytro
Канкун

Світова туристична індустрія потроху оживає після спалаху епідемії коронавіруса. Ми вже знаємо про те, що Туреччина, Єгипет, Грузія готуються до прийому іноземних відпочивальників. Схоже, з нетерпінням чекає цього і Мексика.

З 1 червня готелі мексиканського курорту Канкун відновлять свою роботу. Як інформує El Financiero, будуть доступні 20% номерів. Проте готельєри повідомили, що вони будуть поступово їх збільшувати, поки не повернуться до нормальних показників роботи.

Без зайвих формальностей

При цьому готелі не чекатимуть державної туристичної санітарної сертифікації. Багато хто з них має медичні сертифікати, видані приватними структурами. Вони підтверджують дотримання 140 протоколів, які гарантують безпеку і спокій гостей під час їх перебування.

Але ці готелі почнуть свою діяльність з деякими обмеженнями, наприклад, за кількістю доступних номерів, із зобов’язаннями щодо розміщення дезінфікуючих засобів для рук на кожному поверсі тощо.

Канкун

Всього ж пройти державну сертифікацію зможуть 1600 компаній. Для цього їм треба буде довести, що вони дотримуються 266 протоколів. Як очікується, вже в кінці травня у тисячі компаній буде свій сертифікат.

Сертифікуватимуться всі пов’язані з туризмом компанії, в тому числі готелі, туроператори, транспортні компанії тощо. Сертифікація гарантує, що дотримуються належні санітарні заходи для захисту не тільки туристів, але і працівників та їх сімей.

Авіакомпанії вже планують авіарейси

Раніше рада сприяння туризму в Кінтана Роо (в цьому мексиканському штаті знаходиться Канкун) оголосила про відкриття регіону для подорожей з початку червня. До цього розпочнеться спеціальна кампанія спрямована на відродження місцевого туризму.

Директор цієї ради Даріо Флота Окампо, заявив, що авіакомпанії з Канади, США та Європи вже підтвердили старт своїх рейсів на початку червня до карибського узбережжя Мексики.

Деякі авіакомпанії оголосили, що відновляють свою діяльність в міжнародному аеропорту Канкуна, – Air Canada, Air Transat, Delta Airlines, Copa Airlines, Air Europa, Sunwing, Southwest і Aeroméxico, – повідомив він Riviera Maya News.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей