Готелі Хургади поступово відновлюють роботу

  • 25.05.2020 18:08
  • Dmytro
Єгипет Хургада

Для любителів Червоного моря є привід для позитиву. Єгипетські готелі поступово відкривають двері для туристів. Поки що вони орієнтуються на внутрішніх мандрівників. Сподіваємося, що невдовзі туди зможуть приїжджати й українські туристи.

Єгипетські готелі в Хургаді на Червоному морі почали приймати гостей. Як повідомляє Egypt Independent, перші туристи, в переважній більшості єгиптяни, зареєструвалися тут в п’ятницю, 22 травня.

Це був перший день роботи місцевих готелів відповідно до нових правил, прийнятих урядом Єгипту і Асоціацією готелів Єгипту, згідно з якими готелі повинні отримати сертифікат безпеки здоров’я для повторного відкриття.

Загалом, як повідомляє Egypt Today, губернатор провінції Червоного моря Амр Ханафі видав сертифікати 40 готелям після того, як вони запровадили заходи контролю для запобігання поширенню Covid-19.

В той же час громадські пляжі будуть повністю закриті. Проте приватні човни і яхти зможуть працювати, якщо власник буде дотримуватися запобіжних заходів.

Хургада

Раніше міністр туризму і старожитностей Єгипту Халед аль-Анані повідомив, що готелі будуть працювати з максимальною завантаженістю до 25% до червня для внутрішнього туризму. За його словами, з 1 червня цей показник підвищиться до 50%.

Єгипет запровадив заборону на туризм в березні, щоб стримати розповсюдження Covid-19. Даний сектор є життєво важливим в цій країні. На туризм припадає приблизно 12% валового внутрішнього продукту Єгипту.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей