До аеропорту Хургади прибула максимальна кількість міжнародних рейсів з початку пандемії

  • 27.12.2020 14:40
  • Dmytro
Єгипет піраміди верблюд

Курорти Єгипту потроху оговтуються від наслідків пандемії. Мандрівники з різних країн світу повертаються на пляжі країни. Серед лідерів рейси з України.

На цьому тижні, 23 грудня, міжнародний аеропорт Хургади в Єгипті прийняв рекордну кількість міжнародних рейсів від початку пандемії в березні поточного року. Більшість з 25 літаків прибули з України, Великої Британії, Польщі, Німеччини, Молдови та Швейцарії.

Всього було перевезено 2,5 тис. туристів різних національностей. Про це повідомляє видання Egypt Independent.

Також аеропорт прийняв два внутрішні та п’ять приватних рейсів.

Є передумови до того, що ця тенденція збережеться і в найближчі дні. Наприклад, одна з великих польських туристичних компаній оголосила, що з 20 грудня кількість рейсів між Польщею і Хургадою збільшилася до п’яти на тиждень. Сотні польських туристів вирішили провести різдвяні та новорічні канікули на курортах Червоного моря.

Крім того, за останні дні міжнародний аеропорт Марса Алам прийняв 12 рейсів, в тому числі шість з Польщі, три з Чехії, два з України та один зі Швейцарії.

Якщо вас теж цікавлять недорогі тури до популярного Єгипту, завітайте на сторінку нашого партнера – пошуковик найдешевших турів безпосередньо від туроператорів Misto Travel >> 

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей