Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

В Іспанії лунають сміливі плани приймати туристів без обмежень вже з березня

  • 09.12.2020 11:21
  • Dmytro
Іспанія Майорка Порт-де-Соллер

Іспанія планує повернути колишню популярність серед іноземних туристів. Країна сподівається відкритися для мандрівників вже в березні.

В даний час для в’їзду до Іспанії з більшості країн ЄС треба пред’явити негативний результат тесту на Covid-19, зроблений менше ніж за 72 години до поїздки. Проте іспанська туристична влада сподівається, що до весни ця вимога буде скасована, повідомляє The Local. Поки що не уточнюється чи сподіваються іспанці приймати на початку весни також туристів з-за меж Європейського Союзу, адже відповідні рекомендації спочатку повинна надати Єврокомісія. В будь-якому випадку, оптимізм іспанської влади дозволяє сподіватися, що в 2021 році обмеження перетину кордонів для туристів досить динамічно зникатимуть.

Нещодавно міністр туризму Іспанії Рейес Марото і генеральний директор Національного туристичного агентства Іспанії TurEspaña Мігель Санс представили нову комунікаційну стратегію «Безпечна подорож». Інформаційна кампанія буде спрямована на те, щоб спонукати туристів повернутися до Іспанії, надавши їм всю актуальну інформацію та поради з безпеки.

Мета кампанії позиціонувати туристичний бренд Іспанії як місце для безпечних подорожей та переконати туристів повернутися до неї.

На спеціальній інтерактивній карті Іспанії на сайті spain.info буде щодня оновлюватися інформація щодо вимог до в’їзду до Іспанії, а також про заходи, вжиті кожним автономним співтовариством, повідомляє The International Travel & Health Insurance Journal. Крім того, там буде розміщена офіційна інформація відносно вимог, запроваджених різними країнами для мандрівників з Іспанії.

Крім того, запущений спеціальний сайт Dataestur, де можна отримати доступ до різної туристичної інформації, розповідає. Зокрема, тут будуть розміщуватися дані п’яти категорій: загальні показники (прибуття міжнародних туристів); економіка (витрати на туризм, внесок до ВВП, зайнятість); перевезення (авіапасажирів, пасажирські перевезення морем, потягами та автомобільним транспортом); розміщення (заповнюваність готелів, ціни на проживання) тощо.

Кампанія оцінюється приблизно в €2 млн. Як очікується, вона триватиме до того часу, поки будуть вживатися заходи з профілактики Covid-19.

Одним з головних прихильників кампанії були Балеарські острови. Їх міністр туризму Яго Негеруела заявив, що безпечний туризм повинен стартувати «з кінця березня». За його словами, необхідно пояснювати світу, що Балеарські острови є безпечним місцем.

У свою чергу, Мігель Санс погодився з ним, сказавши, що «необхідно, щоб туристичний сезон почався якомога раніше» в наступному році. Для цього необхідно стабілізувати епідеміологічну ситуацію, пояснив керівник TurEspaña.

Спочатку ми повинні викликати довіру, це, в свою чергу, призведе до збільшення продажів і залучення туристів, – сказав він.

Завдяки нещодавнім новинам щодо успіху декількох вакцин, на островах різко збільшилася кількість бронювань на наступний рік. За даними ABTA (The Travel Association in the UK), вона підскочила на 30% відразу після того, як уряд Великої Британії оголосив щодо схвалення вакцини Pfizer/BioNTech.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей