Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Іноземним туристам не потрібно буде проходити 14-денний карантин в Італії

  • 12.05.2020 09:42
  • Dmytro
Рим

Схоже, в деяких європейських країнах зрозуміли, що їм буде важко запросити до себе іноземних туристів, зобов’язуючи перед цим проходити кількатижневий карантин. Відповідна заява від офіційної особи вже пролунала в Італії, яка дуже сильно постраждала від коронавірусу.

Туристам, які в майбутньому будуть приїжджати до Італії, не доведеться проходити карантин. Про це, як повідомляє Associated Press, заявила міністр транспорту цієї країни Паола де Мікелі.

Коли в Італії відновиться туризм, «ми не зможемо наполягати на тому, щоб турист проходив карантин», сказала міністр.

Наразі іноземці можуть в’їхати до Італії лише максимум на п’ять днів і тільки з робочих питань. Потім вони повинні негайно покинути країну.

Міністр Паола де Мікелі заявила, що графік зняття обмежень на в’їзд до Італії буде залежати від рівня зараженості в конкретних країнах.

Крім того, італійська влада не має наміру обмежувати поїздки співгромадян за кордон. У випадку, якщо італієць покине Італію, після повернення він не буде змушений сидіти в карантині. Але тільки «якщо епідеміологічні умови будуть під контролем» у країні, яку він відвідав, сказала міністр.

Мілан

Втім, наразі італійська влада не повідомляє коли саме можна буде в’їзджати до Італії іноземним туристам хоча б з ЄС. Вона намагається переконати інші країни Європейського Союзу розробити загальні санітарні правила, щоб дозволити рух туристів всередині співдружності. Наприклад, можливо, створивши «туристичні коридори», де будуть дотримані спеціальні заходи проти Covid-19.

Туризм є важливим джерелом доходу для італійської економіки. В даний час італійцям забороняється виїжджати зі своєї провінції навіть, щоб поїхати до іншої частини країни (окрім крайньої необхідності). Як інформує Reuters, Паола де Мікелі повідомила, що нормалізація подорожей всередині Італії може початися в першій половині червня.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей