Список МОЗ знову оновлено. Італія отримала статус «зеленої» країни

  • 22.06.2020 18:33
  • Dmytro
Венеція

Як ми й очікували, одна з найпопулярніших країн світу – Італія – перейшла до “зеленої” зони. Відтепер після повернення звідти самоізоляція непотрібна.

Сьогодні Міністерство охорони здоров’я України опублікувало оновлений перелік країн, які включені до зеленої чи червоної зон. Згідно з підрахунками урядовців, відтепер Італія вважається «зеленою» країною. Тобто після повернення з Апеннін непотрібно буде перебувати на самоізоляції.

Ми на «У відпустку» ще минулого тижня вказували, що згідно з розрахунками МОЗу, в Італії значно покращилася ситуація. Наші очікування справдилися і вона вже потрапитила до «зелених» країн.

Щоправда, ця новина поки що може підняти настрій українцям, якінаприклад, повертаються з роботи в Італії, але не туристам. Бо Європейський Союз ще не скасував заборону на відвідування країн ЄС для мандрівників з-поза меж співдружності, в тому числі з України. Тільки після її зняття можна буде казати про більш-менш вільні подорожі до Італії.

Ми не полишаємо сподівань, що вже незабаром Єврокомісія рекомендуватиме членам союзу скасувати заборону на в’їзд для туристів з нашої країни і можна буде скористатися дешевими квитками від Ryanair, який нещодавно анонсував старт рейсів до Італії.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей