Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Італія планує націоналізувати авіакомпанію Alitalia

  • 18.03.2020 12:47
  • Dmytro
Alitalia

Падіння попиту на подорожі та обмежувальні заходи щодо перельотів світом завдають нищівних ударів по авіації. Особливо це стосується перевізників з країн, де новий коронавірус розповсюджується найбільш активно.

Уряд Італії готується до повернення у державну власність найбільшого місцевого перевізника Alitalia, повідомляє FlightFlobal. Це відбудеться в межах надзвичайних заходів, які місцева влада планує запровадити у відповідь на спалах коронавіруса.

В своєму рішення уряд цієї країни зазначає, що епідемія офіційно визнається «стихійним лихом та винятковою подією». Враховуючи збитки для всього авіаційного сектору внаслідок цього, влада планує їх компенсувати, щоб дозволити місцевій авіації продовжити свою діяльність.

Уряд не розголошує терміни або інші більш конкретні умови щодо націоналізації Alitalia, розповідає Le Figaro. Втім Рим запланував глобальну допомогу в €600 млн для всього сектору національної авіації, в якому ця авіакомпанія займає левову частку.

Alitalia накопичувала збитки протягом багатьох років. Рим безуспішно шукає одного або декількох покупців на цей актив. До 18 березня нові потенційні покупці ще можуть заявити про свої плани щодо придбання авіакомпанії.

Якийсь час італійська державна залізнична компанія Ferrovie dello Stato (FS) намагалася сформувати консорціум для порятунку Alitalia. Крім того, проводилися переговори з авіакомпаніями Delta і Lufthansa, а також італійською компанією, яка управляє автострадами і аеропортами, Atlantia. Але Lufthansa в січні дала зрозуміти, що не хоче вкладати гроші в Alitalia, підкресливши, що вона потребує глибокої реструктуризації. Delta, зі свого боку, заявила, що готова інвестувати €100 млн і отримати 10% капіталу.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей