Ізраїль запроваджує 14-денний карантин для усіх відвідувачів з-за кордону

  • 10.03.2020 08:34
  • Dmytro
Ізраїль

Подорожувати до Ізраїлю стало важче, якщо не сказати неможливо. Кожен, хто прибуде до Ізраїлю з-за кордону, потрапить на 14-денний карантин.

Іноземні країни посилюють заходи безпеки заради недопущення розповсюдження нового коронавірусу. Чи не найжорсткіший крок зробив Ізраїль. Відтепер кожен, хто захоче потрапити до цієї країни, повинен відбути 14-денний карантин. Про це повідомляє Reuters.

Кожен, хто прибуде до Ізраїлю з-за кордону, потрапить на 14-денну ізоляцію, – заявив прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху у своєму відео-зверненні в понеділок. – Це важке рішення. Але це важливо для забезпечення охорони громадського здоров’я, [яке] стоїть на першому місці.

Цей наказ набуде чинності негайно для ізраїльтян, які повертаються до країни. А з четверга будь-який неізраїльтянин, який прагне потрапити до Ізраїлю, повинен буде довести, що він має можливості для самостійного карантину.

Це може негативно вплинути на туризм. Бо кожен мандрівник, який прилетить до цієї країни, повинен буде спочатку організувати для себе безпосередньо в Ізраїлі двотижневий карантин. Це потрібно буде зробити за власний кошт.

Таким чином на карантин можуть потрапити приблизно 300 тисяч людей у країні з приблизно 9-мільйонним населенням. Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю повідомило, що вже зареєстровано 42 випадки коронавірусу.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей