Квитки на літак з київських аеропортів куплені, саме час поцікавитися як до них доїхати

  • 25.02.2019 14:25
  • Dmytro
залізниця в аеропорті бориспіль

Хтось летить вперше і організація подорожі проходить з хвилюванням та стресом, а хтось з регіонів України вирішив скористатися новими рейсами лоукостерів з Києва. Всіх пасажирів об’єднує одне – поки ви сядете в крісло літака, вам потрібно доїхати до аеропорту. Тому портал «У відпустку» підготував порадник на тему як можна, не маючи власного транспорту, доїхати з Києва до столичних аеропортів – «Бориспіль» та «Київ» ім. І. Сікорського

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, як зручно можна припарковати свої автомобілі на летовищах столиці.
Тепер ми докладно розкажемо які існують варіанти дістатися до київських аеропортів іншими видами транспорту.

Бориспіль

Найбільшим українським аеропортом є «Бориспіль». Щороку звідси відлітають у подорожі мільйони пасажирів. Тому не дивно, що він має досить розгалужену систему транспортного зв’язку зі столицею.

Залізниця

З кінця минулого року «Укрзалізниця» запустила з центрального залізничного вокзалу Києва залізничний експрес до «Борисполя».
Звідки вирушає:
– з 14 колії (поруч з виходом до платформи розташована зала очікування)
Вартісь квитка:
– 80 гривень (для дітей від 6 до 14 років – 60 гривень)
Як купити:
– за допомогою банківської картки у кіосках самообслуговування, які розміщені над 14-ою колією
– за готівку у двох спеціальних касах на Центральному та Південному вокзалах
– карткою у потязі

платформа залізничного експреса

В ході руху експрес має двохвилинну зупинку на залізничній станції «Дарниця». Це дозволяє доїхати до аеропорту досить зручно і мешканцям лівого берегу столиці. На цій станції квитки можна придбати в касі № 2.

Пасажири, які бажають виїхати з «Борисполя» до Києва за допомогою цього ескпреса, можуть придбати квитки в касі, в тому числі за допомогою банківської картки, що розташована на вході до залізничної платформи в аеропорту. Щоб потрапити до платформи, необхідно після виходу з аеропорту на першому поверсі звернути направо – далі пасажир побачить необхідні оголошення про прохід до платформи.

Експрес курсує з інтервалом приблизно один раз на годину. Але в деякі періоди, наприклад, вранці чи ввечері поїзд їздить приблизно раз на 30 хвилин, а вночі – раз на 2 години.

Автобус

Одним з найбільш відомих способів доїхати до «Борисполя» є автобусний маршрут Sky Bus. Достатньою комфортабельні автобуси під цією торговою маркою курсують за маршрутом Південний залізничний вокзал – метро Харківська – термінал D аеропорту «Бориспіль».

З самого ранку до пізнього вечора автобуси їздять з інтервалом 15-20 хвилин, а вночі – 30-40 хвилин. Вартість проїзду с Південного залізничного вокзалу до «Борисполя» 100 гривень. З аеропорту можна придбати квиток як до метро «Харківська» за 60 гривен, так і до Південного вокзалу – за ті ж 100 гривень.

Таксі

Окрім залізничного експресу та автобусів Sky Bus, до «Борисполя» без зайвих проблем можна дістатися на таксі. Наприклад, вартість проїзду з Хрещатику до аеропорту в сервісі таксі Uklon складає від 339 гривень, а у зворотній бік – від 330 гривень. Трохи вищі ціни у Uber – за тими ж самими маршрутами приблизно 400 та 360 гривень відповідно.

Згадуючи таксі, варто додати ще один момент, який стосується місця посадки клієнтів в аеропорту. Фактично, в аеропорту є дві такі точки. Так, взяти таксі можна на першій лінії після того, як пасажир виходить з першого поверху терміналу D. Тут розташовані машини служб таксі, що уклали відповідний договір с «Борисполем» на використання транспортної інфраструктури та користування стоянкою таксі на території аеропорту. Ціни у таких перевізників трохи вищі, ніж у тих, хто не уклав договорів, – доїхати до Хрещатика коштує трохи більше 500 гривен.

В той же час, служби таксі, що не уклали такий договір, просять своїх клієнтів, як правило, пройти після виходу з першого поверху в праву сторону. Саме там, біля невеликої парковки, автомобілі цих служб чекають на своїх пасажирів.

Міжміське сполучення

Пасажири з інших міст мають можливість потрапити до «Борисполя», не заїжджаючи до столиці. На першому поверсі біля терміналу D розташоване місце зупинки міжміських автобусів. Тут зупиняються, як правило, автобуси компаній «Автолюкс» і «Гюнсел», що прямують до Одеси, Харкова, Запоріжжя, Дніпра, Херсона тощо.

«Київ» ім. І. Сікорського

Інший столичний аеропорт – «Київ» ім. І. Сікорського – розташований в межах міста. Тому він має як деякі переваги в питаннях доїзду, так і недоліки. На жаль, біля аеропорту немає станції метро чи залізниці. Тому пасажирам залишається два варіанти, як доїхати до «Києва».

аеропорт Жуляни

Громадський транспорт

По-перше, доїхати до аеропорту можна за допомогою громадського транспорту. На зупинці, що розташована недалеко біля в’їзду на парковку аеропорту, наприклад, зупиняються тролейбуси маршрутів №9 (прямує до аеропорту зі станції метро «Палац спорту», проїжджаючи по маршруту недалеко від станції метро «Вокзальна») та №22 (курсує до аеропорту з вулиці Ольжича, проїжджаючи станції метро «Дорогожичі» та «Шулявська»).

Маршрутне таксі

Крім того, на зупинці зупиняються маршрутні таксі, що їздять з Києва до міст Вишневого та Боярка. А саме: №302 (курсує по маршруту метро «Контрактова площа» – м. Вишневе), №805 (зупинка недалеко від метро «Вокзальна» – м. Вишневе) та №368 (також упинка недалеко від метро «Вокзальна» – м. Боярка).

Таксі

По-друге, до аеропорту можна дістатися на таксі. Вартість проїзду з Хрещатика до «Києва» та у зворотному напрямку у службі таксі Uklon складає від 105 гривень, у Uber – 88-137 гривень.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей