Join Up! розпочинає чартерну програму до Чорногорії відразу з Києва, Харкова і Львова

  • 14.07.2020 14:41
  • Dmytro
Чорногорія

Незважаючи на обмежені можливості, українські туркомпанії намагаються запропонувати туристам якомога більший вибір зручних напрямків для закордонного відпочинку. Незабаром один з найбільших туроператорів розпочинає чартерну програму з трьох міст до Чорногорії.

З 18 липня стартують перші чартерні рейси одного з найбільших українських туроператорів Join Up! до Чорногорії. Перельоти до Тівата будуть виконуватися літаками SkyUp Airlines з Києва, Харкова та Львова. Про це вказується в повідомленні туроператора.

Як відомо, Чорногорія включила Україну до переліку країн з так званої «зеленої» зони. Це означає, що для в’їзду до Чорногорії туристам з України, які організовано подорожують літаками, не потрібно надавати медичну довідку чи проходити тест на Covid-19 після прильоту.

Проте, за розрахунками Міністерства охорони здоров’я України станом на 9 липня, сама Чорногорія є «червоною» країною. Це означає необхідність перебувати на самоізоляції протягом 14 днів після повернення до України або пройти ПЛР-тестування для дострокового її припинення.

В Join Up! зауважують, що в Чорногорії в усіх громадських місцях і закритих приміщеннях рекомендовано користуватися масками (магазини, торговельні центри, транспорт, місця загального користування в готелях тощо).

При цьому готелі на курортах Чорногорії дозволено заповнювати на 100% від їхньої місткості. Після прибуття до готелю всім туристам вимірюють температуру. У кімнатах після від’їзду попередніх відпочивальників проводять додаткову 4-годинну дезінфекцію. На території готелів у загальних зонах відпочинку розміщені рідкі дезінфікуючі засоби.

У ресторані за одним столом можуть перебувати не більше ніж чотири людини (виняток – родини). Персонал здійснюватиме обслуговування у масках і рукавичках. Їжу зі шведського столу подаватимуть офіціанти.

Жодних обмежень щодо екскурсій немає. В закритих приміщеннях рекомендовано перебувати у масці та дотримуватися дистанції.

В Join Up! додають, що у разі виявлення захворювання на Covid-19 під час відпочинку витрати на лікування покриває поліс медичного страхування, який обов’язково має бути оформлений до в’їзду до Чорногорії.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей