Канарські острови! Лансароте та Мадрид в одній подорожі з Києва. Авіаквитки за €134

  • 03.07.2019 14:09
  • Eugene
Іспанія Лансароте

Відвідайте “космічний” Лансароте вже цієї осені, а по дорозі ще побачите Мадрид! За всі авіаквитки з Києва заплатите лише €134 в обидві сторони!

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Ми не дарма назвали острів Лансароте “космічним”, адже це одне з місць на Землі, де можна зустріти краєвиди з футуристичних фільмів про інші планети. Вулканічна активність подарувала острову різні барви та віддінки ландшафту та води океану біля берегу. Незважаючи на відносно маленькі розміри острова, на ньому можна налічити 300!! вулканів, які матінка природа поклала спати вже досить давно. Окрім пейзажів, ви побачите на Лансароте парк кактусів, побуваєте у печерах, повеселитесь у зоопарку та великому аквапарку, полежите на піщаних пляжах і навіть походите біля двох старовинних фортець. На зворотньому шляху ви завітаєте на 4 дні до Мадриду. Цього часу вам вистачить щоб погуляти галереями міста і з’їздити до одного з історичних містечок Кастилії.

Період подорожі: 
вересень – жовтень, 2019

Маршрут подорожі:
Київ – Відень – Мадрид 17-18 вересня
Мадрид – Лансароте 18 вересня
Лансароте – Мадрид 27 вересня
Мадрид – Відень – Київ 01 жовтня

Багаж на час подорожі:
безкоштовно тільки ручна поклажа

Щоб отримати найнижчу ціну, потрібно мати викуплене членство у Wizz Discount Club.

Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки

Готель €25

Для прикладу ми підібрали кілька готелів:

Лансаторе – готель Villa Pool&views Tias

Villa Pool&views Tias

Мадрид – готель Hostal Falfes

Hostal Falfes

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей