Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Кандидат на звання найгіршого житла на Airbnb. Ще й за €220 на добу

  • 11.03.2020 20:37
  • Dmytro
Airbnb

Більшість з нас, коли мандрує світом, намагається підібрати зручне житло. Для того, щоб оглянути якомога більше цікавинок, нам потрібен добрий перепочинок. Тому ми намагаємось уважно вивчити житло перед бронюванням. Та інколи туристам потрапляють досить дивні варіанти проживання, які майже не пристосовані для повноцінного відпочинку.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Нещодавно на відомому онлайн-ресурсі Airbnb стався скандал. Один з господарів запропонував мандрівникам орендувати переобладнаний у «будинок на двох» транспортний контейнер, розташований на мальовничому Шотландському високогір’ї. Про це розповідає MailOnline.

На Airbnb це житло описувалося як «унікальне приміщення, де можна насолодитися свіжим повітрям і прекрасним краєвидом на озеро в живописному національному парку Loch Lomond & Trossachs».

В описі вказувалося, що інтер’єр контейнера був ретельно обшитий панелями, щоб створити затишну сільську атмосферу, а також забезпечений складаним двоспальним ліжком.

Airbnb

Гості також могли користуватися столовим посудом для їжі, чайником, який можна нагріти на дерев’яній печі, сонячною панеллю, зарядним пристроєм USB.

В ціну оренди також були включені п’ять літрів води, туалетний папір, чай та кава, консервовані та сушені продукти тощо.

Можливо, ніхто б і не помітив нічого дивного, якби господар не запросив за добу проживання трохи більше… €222.

Після того як користувачі почали глузувати з цього житла, а точніше кажучи сталевої коробки розміром приблизно 3 на 3 метри, його обізвали в соціальних мережах «більмом на оці», а також порівняли з «тюремною камерою». І не дивно – в апартаментах є фактично лише дерев’яна кушетка і дров’яна піч. Тут немає ванної кімнати або кухні.

Airbnb

Та на цьому приємні сюрпризи не закінчуються. До цього житла необхідно було пройти пішки приблизно 2,5 кілометри. Крім того, орендувати можна було щонайменше на дві доби.

Але господар пропонував і знижки. Гості, які бронювали контейнер на тиждень, могли платити за нього не €222 на добу, а приблизно €176 на добу.

Airbnb

Однак після початку скандалу Airbnb був змушений прибрати це житло з ресурсу. Сьогодні воно недоступне для бронювання.

Проте бронювати житло в контейнерах не завжди поганий варіант. Головне – добре пошукати на онлайн-ресурсах оренди домівок. Нещодавно ми на порталі «У відпустку» розповідали про те, як господарі в різних країнах світу переобладнали транспортні контейнери в житло, яке вас здивує.

Якщо ще не користувалися Airbnb, зареєструйтеся за цим посиланням і отримайте до €50 на свою першу подорож.

Фото MailOnline/Airbnb

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей